HC Benešov – Řisuty 4:5

Zápas rozjeli hosté podle svých představ. Po první třetině vedli rychlým zásahem obránce Tona, jenž se trefil ranou od modré, jenže po přestávce se začaly dít věci. Vodní lvi ze dvou přesilovek a po parádní akci dorostence Medřického otočili stav na 3:1.

„Tenhle obrat svému mužstvu nevyčítám, protože jsme v sobotu měli dva soupeře. Kromě Benešova i rozhodčí. Ven jsme chodili i za to, že jsme jen stáli na ledě,“ hartusil na arbitry trenér Řisut Jan Novotný.

Jenže jestli se Vodní lvi trefili třikrát za čtyři minuty, od 32. minuty hosté kontrovali ještě rychleji a z 3:1 na 3:4 upravili za minuty tři. Vše odstartoval Kraus rychlým objetím brány, pak se trefil Kos a nakonec dorážkou Veselý.

V poslední části sice domácí ještě jednou vyrovnali, ale zbytek duelu patřil hostům. Kos ještě trestné střílení v 50. minutě nevyužil, ale o chvíli později se do chytrého zakončení proklestil mladík Křepelka a mazácky rozhodl.

Branky a nahrávky Benešova: 23. Kaňka (Jágr), 26. L. Holánek (Decsy), 27. Medřický, 46. L. Holánek (Kaňka) – 4. Ton, 32. Kraus, 32. Kos, 35. Veselý, 53. Křepelka. Třetiny: 0:1, 3:3, 1:1.

Další zápas hrají Vodní lvi Benešov ve čtvrtek 17. listopadu od 17 hodin na ledě HC Milevsko 2010.