Řisuty – HC Benešov 6:3

Od začátku měli domácí navrch a v polovině zápasu vedli již 4:0. Po trefě Záleského domácí trochu přestaly hrát a Vodní lvi snížili Jaškinem. Když ale jejich obranu rozvrátil po pár vteřinách poslední třetiny Landa, zdálo se být hotovo.

Nebylo to tak. Dva rychlé zásahy Lvů přinesly menší drama, ale vyrovnání jako v zápase s Jabloncem z dalších šancí nepřišlo.

Pět minut před koncem si vzal trenér Řisut Novotný oddechový čas, po kterém poslal Kašák dlouhý pas na Scherzla, který sólo ranou do vinglu proměnil.
Hosté, v jejichž dresu hráli prim exligisté Kaňka a Toužimský, pak už na zvrat nemohli pomýšlet.

Branky a nahrávky: 9. Kos (Landa), 18. Čížek (Záleský), 25. Kraus (Landa), 30. Záleský (Šmíd), 41. Landa (Kos), 56. Scherzl (Kašák) - 32. Jaškin (Kaňka, Toužimský), 43. Zeman (Vacek), 49. Medřický (Strnad). Třetiny: 2:0, 2:1, 2:2.

HC Benešov: Meravý – Fišera, Toužimský, Jágr, Kaňka, Decsi – R. Verbík, Dvořák, Vacek, L. Holánek, Šrámek – Zeman, Jaškin, Drda, Fedoročko, Strnad – Medřický.

V příštím kole narazí Benešov ve středu doma od 18 hodin na Milevsko.