Vodní lvi se zase výhry nedočkali

Benešov – Druholigoví hokejisté Benešova se ani ve čtvrtém kole nedočkali první výhry, když v nastavení prohráli doma s Jabloncem nad Nisou. Vodní lvi můžou být nakonec rádi alespoň za bod, když po čtvrthodině hry prohrávali 0:4.

24.9.2011

Ilustrační foto.Foto: Robin Novák

Benešov – Jablonec n. Nisou 5:6 p.p

První třetina se stala pro domácí černou můrou, zvláště nový gólman z Litoměřic Meravý si asi v duchu ptal, kam to vlezl. V 15. minutě totiž domácí prohrávali čtyřbrankovým rozdílem a byli na ručník. Navíc chvíli po čtvrtém góle neproměnil benešovský Jágr trestné střílení. Trochu energie ale vžil do domácích žil v závěru třetiny Decsi.

Druhá třetina byla vyrovnaná, hosté si kontrolovali vedení a domácí se snažili o zkorigování. To se povedlo Drdovi, ale naději vzal Benešovu v závěru druhé části Stehno.

Do třetí třetiny vlétli domácí jako vyměnění, přitlačili Vlky na jejich polovinu a Roman Verbík vstřelil kontaktní gól. V závěru drtivý nápor korunovali Toužimský a Jágr, kteří dovedli zápas do prodloužení.

To však rychle uťal hostující Nevyhoštěný, a tak benešovští Vodní lvi stále čekají na první výhru.

Branky a nahrávky: 18. Decsy, 29. Drda, 44. R. Verbík, 55. Toužimský, 56. Jágr - 4. Tondr (Šulc), 11. Bříška (Šulc), 14. Brokeš, 15. Šulc, 37. Stehno, 61. Nevyhoštěný. Třetiny: 1:4, 1:1, 3:0 - 0:1.

HC Benešov: Meravý – Fišera, Toužimský, Jágr, Kaňka, Decsi – R. Verbík, Dvořák, Vacek, L. Holánek, Šrámek – Zeman, Jaškin, Drda, Fedoročko, Strnad – Medřický.

24.9.2011 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 15 500 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař / kuchařka v podnikové jídelně. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15500 kč, mzda max. 18500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Hledáme kuchaře/ku do podnikové jídelny. Podmínkou vzdělání v oboru, zdravotní průkaz. Nabízíme adekvátní mzdové ohodnocení,25 dní dovolené + 2 dny zdravotního volna, penzijní připojištění po odpracovaném 1 roce práce, zvýhodněné podnikové jesle, zvýhodněné jazykové kurzy, další zaměstnanecké benefity. Kontaktovat můžete přímo vedoucí provozu paní Jarmilu Turkovou, 317 756 430. Pracoviště: Nemocnice rudolfa a stefanie benešov, a.s., nemocnice středočeského kraje, Máchova, č.p. 400, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Petra Zbořilová, +420 317 756 554. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 14 900 Kč Prodavači potravinářského zboží Prodavač/ka. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště Votice, Požadujeme-příjemné vystupování,samostatnost,spolehlivost, flexibilita,potravinářský průkaz, základní znalost na PC. Nabízíme-dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti,možnost profesního růstu ,vstupní zaškolení,nevyučené v oboru zaučíme, přátelský kolektiv,nástup možný ihned. Náplň práce - příprava zboží k prodeji,prodej a nabídka zboží,obsluha zákazníků,spolupráce s vedením prodejny. Stravenky 70 Kč, bonusy. První kontakt telefonicky nebo e-mailem.. Pracoviště: Zeman maso - uzeniny, a.s., votice, Táborská, č.p. 935, 259 01 Votice. Informace: Kateřina Housková, +420 703 478 182. Potravinářství - Potravinářství Potravinářský dělník 18 000 Kč Mlékaři obsluha pasteru do mlékárny. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Krhanice, fyzicky náročnější práce, vyučení nebo praxe v oboru výhodou. Pracoviště: František mikoláš, 257 42 Krhanice. Informace: Mikoláš František, +420 602 330 503. Výroba - Výroba Obsluha strojů 16 000 Kč Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách Dělník v prádelně a čistírně (obsluha strojů a zařízení), krejší. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Domov pro seniory pyšely 01, nám. T. G. Masaryka, č.p. 1, 251 67 Pyšely. Informace: Dana Jůzová, +420 323 647 230,323 647 232.

2

Vlašimská rezerva je po vítězství v čele tabulky

Jankov konečně urval výhru

SK Benešov má nového předsedu, je jím Tomáš Novák

Benešov - Nově zvolený Výkonný výbor fotbalistů SK Benešov na svém první zasedání zvolil v pondělí 15. října svého předsedu tak, jak mu ukládají Stanovy spolku. Nově ale zvolil i místopředsedu, kterého teprve musí zakotvit do nových stanov. To si dal výkonný výbor jako jeden ze základních úkolů.

Skvělý Benešov, marná Vlašim

Benešovsko - Zatímco v derby s Benešovem hokejisté Vlašimi zazářili úchvatným obratem, v sobotu doma splakali nad výdělkem, když je krutým výpraskem 9:2 vyprovodil Rakovník. To Benešov zazářil, přemohlo totiž silný celek Příbrami po velké bitvě 3:2.