Benešov – Jablonec n. Nisou 5:6 p.p

První třetina se stala pro domácí černou můrou, zvláště nový gólman z Litoměřic Meravý si asi v duchu ptal, kam to vlezl. V 15. minutě totiž domácí prohrávali čtyřbrankovým rozdílem a byli na ručník. Navíc chvíli po čtvrtém góle neproměnil benešovský Jágr trestné střílení. Trochu energie ale vžil do domácích žil v závěru třetiny Decsi.

Druhá třetina byla vyrovnaná, hosté si kontrolovali vedení a domácí se snažili o zkorigování. To se povedlo Drdovi, ale naději vzal Benešovu v závěru druhé části Stehno.

Do třetí třetiny vlétli domácí jako vyměnění, přitlačili Vlky na jejich polovinu a Roman Verbík vstřelil kontaktní gól. V závěru drtivý nápor korunovali Toužimský a Jágr, kteří dovedli zápas do prodloužení.

To však rychle uťal hostující Nevyhoštěný, a tak benešovští Vodní lvi stále čekají na první výhru.

Branky a nahrávky: 18. Decsy, 29. Drda, 44. R. Verbík, 55. Toužimský, 56. Jágr - 4. Tondr (Šulc), 11. Bříška (Šulc), 14. Brokeš, 15. Šulc, 37. Stehno, 61. Nevyhoštěný. Třetiny: 1:4, 1:1, 3:0 - 0:1.

HC Benešov: Meravý – Fišera, Toužimský, Jágr, Kaňka, Decsi – R. Verbík, Dvořák, Vacek, L. Holánek, Šrámek – Zeman, Jaškin, Drda, Fedoročko, Strnad – Medřický.