HC Benešov – Klášterec nad Ohří 4:5 ts

Od začátku se hrál vyrovnaný hokej, ve kterém domácí čtyřikrát vedli a hosté vždy stačili velmi rychle srovnat. Zajímavé bylo, že z osmi branek, šest padlo v přesilových hrách.

V první třetině otevřel skóre z přesilovky R. Verbík, aby zanedlouho vyrovnal Řezníček.

V úvodu druhé části předvedli domácí přesilovkovou kombinaci až do „kuchyně“, kterou zakončil Decsi. Jenže v polovině hry se po odrazu od mantinelu pěkně trefil pod víko Polanský. Ve 33. minutě zavezl puk do třetiny Zeman, přenechal ho Kaňkovi a ten krásným švihem do šibenice ukázal, proč byl dvakrát nejlepším v kanadském bodování II. ligy. Jenže radost Benešova měla jepičí život a po Kaliničově prosmýknutí domácí obranou bylo opět vyrovnáno.

Ve třetí části se prosadil Vacek v početní výhodě, ale Loučka propálením Matouška opět srovnal. Nastavení nic nepřineslo a nájezdy rozhodl ve čtvrté sérii hostující Polanský.

Branky a nahrávky: 12. R. Verbík (L. Holánek, Žoha), 23. Decsi (L. Holánek, Toužimský), 34. Kaňka (Zeman), 44. Vacek (L. Holánek) – 15. Řezníček (Heidl), 30. Polanský (Loučka), 35. Kalinovič (Loučka), 50. Loučka (Pražák), roz. nájezd Polanský. Rozhodčí: Pražák – Zika, Mertl. Vyloučení: 6:7. Využití: 3:3. Diváci: 200. Třetiny: 1:1, 2:2, 1:1 – 0:1.

HC Benešov: Matoušek – J. Verbík, Toužimský, Jágr, Kaňka, Decsi – R. Verbík, Dvořák, Vacek, Holánek, Žoha – Zeman, Jaškin, Drda, Fedoročko, Strnad (41. Šrámek).