Spartak Pelhřimov - HC Benešov 4:3 pp.

V první třetině se moc šancí neurodilo a mužstva spoléhala na dobrou obranu.

V úvodu druhé části hry se dostal do vedení Pelhřimov, když se po důrazu před brankou a přihrávce Hadravy, dokázal prosadit Dostál. Benešovští vážněji zahrozili až v závěru třetiny. Nejprve neproměnil Vacek trestné střílení, ale čtyři vteřiny před druhou sirénou vyrovnal kapitán Kaňka střelou k tyči, když předtím na druhé straně neproměnil sólo domácí Kasalý.

Začátek třetí třetiny opět vyšel Pelhřimovu, když důrazný Kasalý protlačil puk za záda Rückla. Jenže hosté krásnou přesilovkovou kombinací zakončenou Jágrem do prázdné branky opět srovnali. Radost trvala jen chvíli, když domácí za dvě minuty šli opět do vedení, také z početní výhody, Havlem. Jenže Jonáš skrytou střelou vzápětí srovnal na 3:3. Hosté mohli Kaňkou strhnout výhru na svou stranu, ale jeho střelu z úhlu Klestil vykopl nohou z brankové čáry. A tak se v prodloužení radovali domácí, když přesilovku 4 na 3 využil Roháčik.

„V Pelhřimově, se kterým se nám nedaří, jsme odehráli jedno z lepších utkání. Chvíli byl lepší soupeř, chvíli my a remíza po základní hrací době byla asi zasloužená. V prodloužení jsme opět udělali zbytečný až školácký faul a stejně jako v Jindřichově Hradci dostali gól,“ dodal k utkání stále ne zcela zdravý kapitán Benešova Michal Kaňka.

Branky a nahrávky: 25. Dostál (Hadrava), 43. Kasalý (Dostál), 50. Havel (Suk), 63. Roháčik (Tecl, Hrbatý) - 40. Kaňka (J. Verbík), 48. Jágr (Kaňka, Jonáš), 51. Jonáš (Kaňka). Rozhodčí: Čech - Samuel, Zítek. Vyloučení: 4:6. Využití: 2:1. Třetiny: 0:0, 1:1, 2:2 - 1:0.

Benešov: Rückl - J. Verbík, Zeman, Kaňka, Jonáš, Jágr – Košatka, R. Verbík, David (41. Adam), Burda, Vacek – Kouba, Kouřil, Strnad, Drda (41. Štěpánek).