HC Benešov - Kobra Praha 4:1

Do utkání vstoupili domácí špatně a několikrát je musel podržet Malík. Přesto se dostali do vedení, když opět zafungovala spolupráce první pětky. Ve druhé třetině hosté srovnali, ale domácím pomohla branka Vacka do kabin. Stejný hráč poté v závěru přidal po přihrávce Holánka třetí gól. Poté se strhla rvačka mezi R. Verbíkem, který ztrestal Kubištu za píchnutí do Malíka a Kaňka završil skóre do prázdné branky.

„Zápasy hrajeme obden, což se na nás na začátku projevilo. Byli jsme unavení a nešlo nám to, ale brankář Malík nás podržel, chytil pět jasných gólů a v play off má formu. Dlouho to bylo 1:1 a důležitý byl gól na konci druhé třetiny. V závěru jsme výhru pojistili třetí a do prázdné brány přidali čtvrtou branku. Hosté konec zápasu neunesli, provokovali naše hráče a sekali do brankáře. Hráči soupeře pořádně hrát hokej neumějí, provokují, ale to je jejich styl,“ dodal trenér Vodních Lvů Jan Vobecký k utkání a hektickému závěru.

Branky: 18. Kaňka (Jonáš, Bosas), 40. Vacek (Jonáš), 57. Vacek (Holánek, Vejvoda), 60. Kaňka – 28. Pazourek (Holý). Vyloučení: 8 x 2 + R. Verbík 2 + 2 – 10 x 2 + Novák 10 minut, Kubišta 2 + 2. Oslabení: 1:0. Diváci: 250. Třetiny: 1:0, 1:1, 2:0.

HC Benešov: Malík – J. Verbík, Srdínko, Bosas, Kaňka, Jonáš – R. Verbík, Procházka, Holánek, Vacek, Kocman – Bílek, Vejvoda, Strnad (21. Burda), Suchánek, Drda.

Čtvrtý zápas se hraje v úterý na Kobře Praha.