VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý hokej z víkendu

Střední Čechy – Další díl ze svého hokejového maratónu ukrojily i mládežnické soutěže. O další body se hrálo nejen v Extralize mladšího dorostu a žákovských ligách, ale i všech středočeských krajských soutěží.

15.12.2009
SDÍLEJ:

IlustračníFoto:

EXTRALIGA MLADŠÍHO DOROSTU

Skupina Západ
19. kolo:
Chomutov – PZ Kladno 6:3, HC Kladno – Slavia Praha 3:0, Letci Letňany – Písek 3:9, KIarlovy Vary – Ústí n. L. 7:3, Litvínov – Plzeň 3:5.
 1. Plzeň 20 15 2 0  3  120:55  49
 2. Litvínov 20 11 2  0 7   93:81  37
 3. Písek 19 10 2 2  5   82:61  36
 4. Karlovy Vary 20 10 1 4  5   67:55  36
 5. HC Kladno 20 10 0 2  8   75:69  32
 6. Slavia Praha 20  6 4 0 10   65:69  26
 7. Chomutov 20  6 2 3  9   80:96  25
 8. Letňany 19  7 0 1 11   48:74  22
 9. Ústí n. L. 18  4 3 2  9   48:72  20
10. PZ Kladno 18  2 0 2 14   43:89   8

Skupina Střed
19. kolo:
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 0:3, Liberec – Kometa Brno 0:2, Jihlava – Třebíč 4:2, Pardubice – České Budějovice 2:5, Hradec Králové – Sparta Praha 1:2.
 1. Jihlava 20 11 4 2  3  96:71  43
 2. Sparta Praha 18 11 4 0  3  68:42  41
 3. Č. Budějovice 19 11 4 0  4  96:56  41
 4. Liberec 18 12 0 3  3  73:44  39
 5. Kometa Brno 20 12 0 2  6  74:54  38
 6. Hr. Králové 19  7 1 3  8  54:48  26
7. Ml. Boleslav 19  7 1 3  8  69:65  26
 8. Pardubice 20  5 1 0 14  64:93  17
 9. Havl. Brod 18  3 1 1 13  53:73  12
10. Třebíč 19  0 0 2 17  27:128  2

ŽÁKOVSKÁ LIGA
Skupina A
8. a 7. třídy – 17. kolo:
Ústí n. L. – HC Kladno 3:1, 2:1, Kadaň – Litvínov 9:5, Klášterec n. O. – Děčín 3:5, 6:3, Chomutov – Karlovy Vary 3:3, 1:6, Most – Sokolov 7:4, 15:4, Teplice – Litoměřice 3:13 (7. třídy). Dohrávky: Klášterec n. O. – Kadaň 1:6, 4:9, Ústí n. L. – Sokolov 7:0, 6:1, Klášterec n. O. – Teplice 7:4, 9:2
.
8. třídy
1. Ústí n. L. 16 15 0 1 146:32 30
2. Kadaň 17 15 0 2 140:57 30
3. K. Vary 14 11 1 2 90:38 23
4. Litvínov 15 10 0 5 136:58 20
5. HC Kladno 16 9 2 5 70:42 20
6. Chomutov 16 8 2 6 86:72 18
7. Klášterec n. O. 16 8 0 8 96:80 16
8. Most 17 6 0 11 57:91 12
9. Teplice 16 4 1 11 47:96 9
10. Děčín 16 2 1 13 53:123 5
11. Sokolov 17 2 1 14 43:134 5
12. Litoměřice 16 1 2 13 29:170 4

7. třídy
1 K. Vary 14 13 1 0 119:36 27
2. Chomutov 16 13 0 3 138:48 26
3. Ústí n. L. 16 12 2 2 104:43 26
4. Litvínov 16 10 1 5 121:67 21
5. Kadaň 17 10 0 7 85:103 20
6. HC Kladno 17 8 3 6 75:56 19
7. Litoměřice 17 8 1 8 97:83 17
8. Most 17 8 1 8 94:82 17
9. Klášterec n. O. 16 5 0 11 69:119 10
10. Děčín 16 3 0 13 43:96 6
11. Sokolov 17 1 2 14 55:161 4
12. Teplice 17 1 1 15 36:142 3

6. a 5. třídy – 17. kolo: Stadion Litoměřice – Teplice 10:3, 12:2, Sokolov – HC Most 4:8, 1:4, HC Karlovy Vary – HC Chomutov 17:3, 5:5.

6. třídy
1.  Kadaň 15 15 0 0 189:22 30
2. Litvínov 16 13 1 2 184:40 27
3. K. Vary 15 11 1 3 174:61 23
4. Most 17 10 1 6 125:78 21
5. HC Kladno 13 9 0 4 139:46 18
6. Děčín 14 6 2 6 77:58 14
7. Ústí n. L. 16 6 1 9 69:84 13
8. Litoměřice 15 5 1 9 72:111 11
9. Sokolov 17 5 1 11 51:160 11
10. Chomutov 16 3 0 13 46:159 6
11. Klášterec n. O. 15 3 0 12 21:152 6
12. Teplice 15 2 0 13 30:206 4

5. třídy
1. Litvínov 16 16 0 0 206:21 32
2. K. Vary 16 11 2 3 155:67 24
3. Chomutov 16 11 1 4 157:70 23
4. Kadaň 15 11 0 4 131:64 22
5. HC Kladno 14 10 1 3 146:37 21
6. Most 18 10 1 7 104:83 21
7. Ústí n. L. 16 8 2 6 89:70 18
8. Klášterec n. O. 16 7 1 8 71:91 15
9. Litoměřice 16 4 2 10 78:115 10
10. Teplice 16 3 0 13 67:199 6
11. Sokolov 17 1 0 16 27:197 2
12. Děčín 18 0 0 18 26:241 0

Skupina B
8. a 7. třídy – 18. kolo:
Sparta Praha – HC Příbram 12:2, Slavia Praha – PZ Kladno 5:0, 1:2, Veselí n. L. – Jindřichův Hradec 0:4, 2:4, Plzeň – Tábor 8:2, 6:2, České Budějovice – Hvězda Praha 6:2, 4:2, Třemošná – Písek 1:4,4:6. Dohrávky: HC Příbram – Plzeň 3:12, 2:21.

8. třídy
1. Sparta Praha 18 15 1 2 173:43 31
2. Slavia Praha 18 15 1 2 111:22 31
3. Č. Budějovice 17 13 1 3 95:45 27
4. Plzeň 17 12 1 4 148:49 25
5. Písek 17 10 2 5 78:50 22
6. Hvězda Praha 17 9 1 7 85:99 19
7. Tábor 17 8 2 7 99:71 18
8. PZ Kladno 17 4 2 11 58:82 10
9. J. Hradec 16 4 1 11 52:107 9
10. Třemošná 16 2 2 12 33:127 6
11. Veselí n. L. 17 2 0 15 31:144 4
12. Příbram 17 1 0 16 48:172 2

7. třídy
1. Slavia Praha 18 14 1 3 111:53 29
2. Č. Budějovice 17 12 3 2 107:37 27
3. Plzeň 17 12 2 3 117:43 26
4. Sparta Praha 17 11 3 3 94:57 25
5. Tábor 17 8 2 7 61:49 18
6. PZ Kladno 16 8 2 6 66:59 18
7. Hvězda Praha 17 7 3 7 71:58 17
8. Třemošná 16 6 2 8 69:72 14
9. Příbram 17 6 0 11 65:135 12
10. Písek 17 5 0 12 48:79 10
11. J. Hradec 16 2 0 14 48:111 4
12. Veselí n. L. 17 0 2 15 24:128 2

6. a 5. třídy – 18. kolo: HC Příbram – Sparta Praha 1:9, 0:17, PZ Kladno – Slavia Praha 0:6, 1:6, Jindřichův Hradec – Veselí n. L. 13:2, 10:3, Hvězda Praha – České Budějovice 7:3, 2:6, Písek – Třemošná 1:0, 3:8.

6. třídy
1. Plzeň 18 17 0 1 210:39 34
2. Sparta Praha 17 16 0 1 202:23 32
3. J. Hradec 17 15 0 2 138:59 30
4. Tábor 15 11 0 4 80:44 22
5. Č. Budějovice 18 8 1 9 91:93 17
6. Písek 18 7 1 10 62:92 15
7. Slavia Praha 18 6 2 10 65:95 14
8. Veselí n. L. 17 6 0 11 53:111 12
9. Příbram 17 5 1 11 57:134 11
10. Třemošná 18 4 2 12 57:85 10
11. Hvězda Praha 18 4 2 12 49:133 10
12. PZ Kladno 17 0 1 16 21:177 1

5. třídy
1. Sparta Praha 18 18 0 0 195:24 36
2. Plzeň 18 17 0 1 146:40 32
3. Č. Budějovice 18 11 3 4 101:54 25
4. Třemošná 18 11 1 6 85:67 23
5. PZ Kladno 18 8 2 8 108:125 18
6. J. Hradec 17 8 1 8 92:74 17
7. Slavia Praha 18 6 4 8 78:66 16
8. Písek 18 7 1 10 81:114 15
9. Tábor 15 5 2 8 60:61 12
10. Hvězda Praha 18 4 1 13 72:125 9
11. Příbram 17 1 2 14 50:178 4
12. Veselí n. L. 17 1 1 15 41:164 3

Skupina C
8. a 7. třídy – 18. kolo:
Velké Popovice – Mladá Boleslav 2:3, 2:3, Hradec Králové – Krkonoše 6:2, 14:5, Pardubice – Benátky n. J. 8:3, 19:1, Liberec – Kolín 10:2, 3:3, Dvůr Králové /Náchod – Kobra Praha 7:3, 4:5, Jablonec – Letňany odloženo. Dohrávky: Ml. Boleslav – Jablonec 21:1, Kolín – Letňany 2:4, Kobra Praha – Velké Popovice 2:7, Krkonoše – Letňany 2:21, 3:1, Hradec Králové – Kolín 6:4, 6:4, Kobra Praha – Jablonec 5:0 kont., 5:0 kont.

8. třídy
1. Letňany 17 17 0 0 228:29 34
2. Hr. Králové 17 15 1 1 107:46 31
3. Liberec 17 13 0 4 121:46 26
4. Ml. Boleslav 17 10 2 5 104:47 22
5. Pardubice 17 10 2 5 85:52 22
6. Kolín 18 10 1 7 88:68 21
7. V. Popovice 18 7 0 11 65:97 14
8. Kobra Praha 18 7 0 11 61:121 14
9. Benátky n. J. 18 5 1 12 61:97 11
10. Dvůr Králové 18 5 0 13 60:133 10
11. Krkonoše 17 1 1 15 31:138 3
12. Jablonec 16 0 0 16 31:168 0

7. třídy
1. Hr. Králové 17 17 0 0 179:38 34
2. Pardubice 17 15 0 2 173:31 30
3. Ml. Boleslav 17 13 0 4 124:44 26
4. Letňany 17 12 0 5 86:53 24
5. Liberec 17 10 1 6 86:55 21
6. Krkonoše 17 9 1 7 81:98 19
7. Kolín 18 8 1 9 71:79 17
8. Kobra Praha 18 7 2 9 65:99 16
9. V. Popovice 18 3 1 14 45:97 7
10. Dvůr Králové 18 3 1 14 59:115 7
11. Benátky n. J. 18 2 0 16 55:204 4
12. Jablonec 16 1 1 14 35:146 3

6. a 5. třídy – 18. kolo: BK Mladá Boleslav – Slavoj Velké Popovice 4:6, 4:5, SC Kolín – Liberec 10:1, 9:3, HC Benátky n. J. – Pardubice 2:10, 5:13, Krkonoše – Hradec Králové 4:4, 2:4, Kobra Praha – Dvůr Králové/Náchod 7:2, 0:8, Letňay – Jablonec 18:2, 23:0. Dohrávky: Liberec – Hradec Králové 5:8, 1:8, SC Kolín – Jablonec 12:0, 10:1, Slavoj Velké Popovice – Kobra Praha 8:2, 3:4, Hradec Králové – BK Mladdá Boleslav 8:0, 4:7, Liberec – Slavoj Velké Popovice 4:6, 5:3.

6. třídy
1. Letňany 18 15 2 1 167:48 32
2. Hr. Králové 18 15 2 1 133:53 32
3. Krkonoše 18 13 3 2 111:51 29
4. Kolín 18 12 0 6 166:58 24
5. Pardubice 17 11 1 5 132:64 23
6. Ml. Boleslav 18 10 3 5 119:54 23
7. V. Popovice 18 6 2 10 129:131 14
8. Liberec 17 6 1 10 83:87 13
9. Kobra Praha 18 4 1 13 37:150 9
10. Jablonec 18 4 1 13 58:180 9
11. Benátky n. J. 18 3 0 15 62:136 6
12. Dvůr Králové 18 0 0 18 19:204 0

5. třídy
1. Letňany 18 17 0 1 206:26 34
2. Pardubice 17 15 1 1 152:60 31
3. Kolín 18 13 1 4 153:49 30
4. Benátky n. J. 18 12 0 6 111:73 24
5. Hr. Králové 18 11 2 5 119:75 24
6. Dvůr Králové 18  9 1 8  98:83 19
7. Ml. Boleslav 18 8 1 9 119:93 17
8. Liberec 17 5 2 10 88:117 12
9. Krkonoše 18 4 0 14 60:133 10
10. Jablonec 18 4 1 13 63:179 9
11. Kobra Praha 18 3 1 14 63:149 7
12. V. Popovice 18 1 0 17 40:235 2

JUNIOŘI – KRAJSKÁ LIGA
17. kolo:
Sokolov – HC Příbram 6:2, Berounští Medvědi – HK Kralupy 8:1, Stadion Kutná Hora – SK Černošice 1:3, Litoměřice – Louny 0:4.
 1. Sokolov 15 13 0 1 1 116:43 40
2. Mělník 14 9 1 0 4 74:43 29
 3. Příbram 14 7 3 1 3 75:38 28
 4. Litoměřice 13 8 1 1 3 66:44 27
5. Černošice 14 6 0 1 7 45:48 19
 6. Beroun 15 6 0 1 8 42:53 19
 7. Louny 14 5 1 0 8 51:73 17
 8. Kutná Hora 14 3 0 1 10 27:84 10
 9. Kralupy 15 1 0 0 14 42:112 3

DOROST – KRAJSKÁ LIGA
17. kolo:
SK Černošice – Stadion Kutná Hora 6:11, HC Rakovník – Spartak Vlašim 3:6, Junior Mělník – HC Benešov 3:2, Slavoj Velké Popovice – Slavoj Zbraslav 5:5.
1. Mělník 13 8 4 0 1 84:48 32
2. V. Popovice 15 8 2 1 4 83:53 29
3. Kutná Hora 13 9 0 0 4 92:64 27
4. Zbraslav 15 8 1 0 6 98:79 26
5. Černošice 13 7 1 1 4 86:76 24
6. Vlašim 14 6 0 2 6 86:72 20
7. Benešov 13 5 0 2 6 51:53 17
8. Sedlčany 12 2 0 2 8 37:103 8
9. Rakovník 14 0 0 0 14 32:101 0

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ
16. kolo:
Česká Lípa – Podblanicko Benešov 1:10, Slavoj Zbraslav – SK Černošice 2:1, Stadion Kutná Hora – HC Roudnice 7:4, HC Rakovník – HK Kralupy 6:7, Spartak Vlašim – Stadion Nymburk 5:12.
1. Roudnice 13 10 0 0 3 86:54 30
2. Kutná Hora 11 9 1 0 1 96:30 29
3. Kralupy 13 7 3 0 3 87:59 27
4. Vlašim 13 7 0 2 4 98:57 23
5. Nymburk 11 7 1 0 3 76:45 23
6. Beroun 11 6 0 1 4 47:35 19
7. Zbraslav 11 5 0 0 6 40:54 15
8. Benešov 10 3 0 0 7 43:75 9
9. Rakovník 12 2 0 2 8 49:77 8
10. Černošice 11 1 0 0 10 23:76 3
11. Č. Lípa 10 1 0 0 9 16:99 3

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ
16. kolo:
Česká Lípa – Tatran Sedlčany 0:8, Stadion Kutná Hora – HC Roudnice 9:10, HC Rakovník – HK Kralupy 2:9, Spartak Vlašim – Stadion Nymburk 1:12, Berounští Medvědi – Slavoj Zbraslav B 4:5, Slavoj Zbraslav A – SK Černošice odloženo.
1. Nymburk 13 13 0 0 0 97:21 39
2. Vlašim 15 12 0 0 3 126:56 36
3. Sedlčany 14 11 0 0 3 105:43 33
4. Zbraslav B 15 8 3 0 4 92:72 30
5. Poděbrady 14 7 0 1 6 72:60 22
6. Č. Lípa 13 5 2 0 6 73:69 19
7. Beroun 12 5 1 2 4 50:55 19
8. Zbraslav 14 5 0 2 7 70:62 17
9. Kralupy 14 5 1 0 8 61:81 17
10. Kut. Hora 13 4 0 1 8 54:81 13
11. Černošice 14 4 0 0 10 46:64 12
12. Roudnice 13 2 0 1 10 26:127 7
13. Rakovník 14 1 0 0 13 39:120 3

KRAJSKÁ LIGA PŘÍPRAVEK
Skupina A
13. kolo:
BK Mladá Boleslav – HC Benátky n. J. 4:5, SC Kolín – HC Berounští Medvědi 2:6, SK Černošice – PZ Kladno 1:4, JUnior Mělník – HC Příbram odloženo, HK Kralupy – HC Podblanicko Benešov 2:4, Slavoj Velké Popovice – HC Kladno 16:1.
Skupina B
12. kolo:
Stadion Nymburk – Stadion Kutná Hora 3:6, Tatran Sedlčany – Spartak Vlašim 6:3, Letci Letňany – Stadion Poděbrady 1:4.

KRAJSKÁ LIGA MINIHOKEJE
Červení
13. kolo:
SC Kolín – HC Berounští Medvědi 12:5, HC Junior Mělník – HC Příbram odloženo, HK Kralupy – HC Podblanicko Benešov 8:4, Slavo Velké Popovice – HC Kladno 4:15, SK Černošice – PZ Kladno a BK Mladá Boleslav – HC Benátky n. J. nehlášeno.
Modří
13. kolo:
SC Kolín – HC Berounští Medvědi 8:1, HC Junior Mělník – HC Příbram odloženo, HK Kralupy – HC Podblanicko Benešov 12:0, Slavoj Velké Popovice – HC Kladno 0:19, BK Mladá Boleslav – HC Benátky n. J. nehlášeno, SK Černošice – PZ Kladno nehlášeno.

Autor: Vlastimil Dudáček

15.12.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Věneček tanečního kurzu ve Vlašimi se konal v sobotu 9. prosince.
75

OBRAZEM: Tanečníci zaplnili vlašimskou sokolovnu

Setkání před Betlémem v podání kejklíř Víti Marčíka.
5

Setkání před Betlémem měli v Neveklově

OBRAZEM: Cestování po dálnici komplikovaly nehody

Psáře - Nehoda dodávky a kamionu na 50. kilometru D1 směr Praha, k níž došlo v neděli 10. prosince odpoledne si vyžádala zásah hasičů ze Zruče nad Sázavou a Dekonta týmu. 

Kohák se klouzal a farář žehnal raketám: Prohlédněte si nejlepší videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 9. až 10. prosince 2017.

OBRAZEM: Advent slavili v sázavské Huti František

Sázava - Tento víkend uspořádalo Centrum sklářského umění v Sázavě advent na Huti František. Pro návštěvníky byl připraven bohatý program.

OBRAZEM: Advent na hradě v Týnci

Týnec nad Sázavou - Druhý advent si v muzeu na hradě v neděli 10. prosince připomněli návštěvníci tohoto místa. Kromě trhovců se šperky, domácím mýdlem či vánočními ozdobami se tam konalo také představení pro děti. Bílkovo kratochvílné divadlo sehrálo pohádku Jak chtěl Kašpárek slavit Vánoce. Podvečer se pak v muzeu konal vánoční koncert tria Bardolino.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT