HC Benešov – Sokolov 4:1

V první třetině měla obě mužstva několik šancí, ale pouze jedna skončila za zády sokolovského gólmana. Nahozený kotouč Vrbíkem před bránu tečoval Strnad – 1:0. Také ve druhé části padla jediná branka, tentokrát v síti benešovského gólmana. Po přihrávce Jakubala si najel před Holeše Nový a blafákem srovnal na 1:1. Rozhodnutí padlo v posledním dějství. Ve 46. minutě si Zeman najel na Decsyho přihrávku a dělovkou zvýšil na 2:1. Obě mužstva poté měla po jednom úniku, ale skóre zůstalo nezměněné. V 58. minutě si trenér hostujícího týmu vzal oddechový čas a Sokolovští nasadili do hry šestého hráče. Nejprve se do opuštěné brány trefil Žoha a chvilku po rozehrání se k puku dostal J. Verbík, který od modré pečetil na 4:1.
Branky a nahrávky: 16. Strnad (Verbík, Toužimský), 46. Zeman (Decsy), 59. Žoha (Jágr), 60. J. Verbík (Kaňka) - 28. Nový (Jakubal, Račanský). Třetiny: 1:0, 0:1, 3:0.
HC Benešov: Holeš - R. Verbík, Zeman, J. Verbík, Dvořák, Toužimský, Rittig - Holánek, Kaňka, Decsy - Strnad (41. Medřický), Starec (21. David), Havlíček - Drda (41. Šrámek), Jágr, Žoha.

Další zápas hrají Vodní lvi Benešov ve středu od 18 hodin v Klatovech.