HC Draci Bílina - HC Vodní Lvi Benešov 9:6

Úvod zápasu měli hosté přímo raketový a po necelých dvanácti minutách vedli tříbrankovým rozdílem. Domácí Szakal sice snížil, ale Kaňka vzápětí pojistil vedení Benešova.
Ve druhé třetině přišel ze strany Bíliny doslova uragán a šesti brankami výsledek otočila.
V závěrečné třetině se Benešovští dvěma brankami Vacka a Kaňky v 50. minutě přiblížili domácím na dostřel, ale Bílina si vítězství již nenechala vzít. Střely Salače a Nováka si našly cestu za zády benešovského gólmana a stanovily tak konečný výsledek.

„Po první třetině zřejmě nastalo trochu uspokojení. Negativní vliv na naší hře ve druhé části mělo také zahýbání sestavou. Fedoročkovi praskl nůž a neměl náhradní, tak se rozdělila první pětka. K tragické třetině přispělo mnoho individuálních chyb a domácí je patřičně potrestali. Ve třetí třetině jsme hru stáhli na dvě pětky. Snížili jsme na rozdíl branky, byly i další šance na vyrovnání. Bohužel ke konci došly síly a soupeř dvakrát ujel. Zbytečně ztracený zápas,“ řekl po utkání benešovský kapitán Michal Kaňka.

Branky a nahrávky: 16. Szakal (Machulda), 22. Machulda (Szakal), 27. Kýhos (Machulda), 33. Kříž (Příhoda, Urban), 36. Machulda (Novák), 39. Salač (Kříž), 39. Kýhos (Szakal, Machulda), 57. Salač (Urban), 58. Novák (Machulda, Havlůj) - 2. Vacek (Holánek), 10. Šrámek (Holánek), 12. Verbík (Vacek, Kaňka), 17. Kaňka (Jágr, Decsy), 50. Vacek (Holánek L.), 50. Kaňka (Decsy). Rozhodčí: Kostourek - Sentenský, Šulo. Třetiny:1:4, 6:0, 2:2.