Skupina A
8. třídy
Finále o 1. až 6. místo
27. kolo: HC Kladno – Karlovy Vary 0:2.
1. Ústí n. L. ⋌14 11 1 2 80:47 23
2. Karlovy Vary ⋌15 9 2 4 73:58 20
3. Kadaň ⋌13 7 1 5 66:62 15
4. Litvínov⋌ 13 7 0 6 86:65 14
5. HC Kladno ⋌15 3 2 10 48:69 8
6. Chomutov⋌ 14 1 2 11 33.85 4
Finále o 7. až 12. místo
27. kolo: Klášterec n. O. – Teplice 6:3, Děčín – Litoměřice 2:4, Sokolov – Most 2:5.
7. Klášterec n. O. ⋌15 12 1 2 197:51 25
8. Teplice⋌ 15 9 2 4 76:49 20
9. Most⋌ 14 8 0 6 66:60 16
10. Sokolov ⋌15 3 4 8 60:90 10
11. Litoměřice⋌ 15 3 4 8 44:81 10
12. Děčín⋌ 14 2 3 9 53.75 7
7. třídy
Finále o 1. až 6. místo
27. kolo: HC Kladno – Karlovy Vary 2:3.
1. Karlovy Vary ⋌15 13 2 0 83:36 28
2. Ústí n. L. ⋌14 8 4 2 71:48 20
3. Chomutov⋌ 14 6 3 5 64:54 15
4. Litvínov⋌ 13 5 1 7 74:70 11
5. HC Kladno ⋌15 1 5 9 45:63 7
6. Kadaň ⋌13 1 1 11 35:101 3
Finále o 7. až 12. místo
27. kolo: Klášterec n. O. – Teplice 8:10, Děčín – Litoměřice 5:5, Sokolov – Most 6:11.
7. Most⋌ 14 11 1 2 106:48 23
8. Litoměřice ⋌15 10 2 3 126:59 22
9. Klášterec n. O. ⋌15 8 0 7 93:93 16
10. Děčín ⋌14 7 1 6 67:61 15
11. Sokolov⋌ 15 3 1 11 67:132 7
12. Teplice⋌ 15 2 1 12 44:100 5
6. třídy
Finále o 1. až 6. místo
27. kolo: Karlovy Vary – HC Kladno 3:4.
1. Kadaň ⋌14 12 0 2 93:38 24
2. HC Kladno ⋌15 10 0 5 103:58 20
3. Litvínov⋌ 14 9 1 4 115:50 19
4. Karlovy Vary ⋌15 7 2 6 123:72 16
5. Ústí n. L.⋌ 14 2 2 10 32:92 6
6. Chomutov⋌ 14 0 1 13 24:180 1
Finále o 7. až 12. místo
27. kolo: Teplice – Klášterec n. O. 1:3, Litoměřice – Děčín 2:7.
7. Most⋌ 13 11 1 1 112:29 23
8. Děčín⋌ 14 10 3 1 88:28 23
9. Litoměřice ⋌15 6 2 7 69:77 14
10. Sokolov⋌ 14 5 3 6 60:64 13
11. Klášterec n. O. ⋌15 5 0 10 27:66 10
12. Teplice ⋌15 1 1 13 34:115 3
5. třídy
Finále o 1. až 6. místo
27. kolo: Karlovy Vary – HC Kladno 6:1.
1. Litvínov ⋌14 14 0 0 134:20 28
2. Chomutov ⋌14 8 1 5 77:79 17
3. Karlovy Vary ⋌15 7 2 6 82:84 16
4. HC Kladno ⋌15 7 0 8 64:74 14
5. Ústí n. L. ⋌14 3 1 10 42:79 7
6. Kadaň ⋌14 2 0 12 38:101 4
Finále o 7. až 12. místo
27. kolo: Teplice – Klášterec n. O. 3:4, Litoměřice – Děčín 10:3.
7. Litoměřice⋌ 15 11 1 3 131:47 23
8. Klášterec n. O. ⋌15 11 1 3 78:47 23
9. Most ⋌13 11 0 2 109:47 22
10. Teplice ⋌15 4 0 11 84:132 8
11. Sokolov ⋌14 4 0 10 56:111 8
12. Děčín ⋌14 1 0 13 45:119 2
Skupina B
8. třídy
Finále o 1. až 6. místo
27. kolo: Písek – HC Mountfield 3:0, Plzeň – Slavia Praha 7:1, Sparta Praha – Tábor 14:1.
1. Slavia Praha ⋌15 9 2 4 44:32 20
2. Sparta Praha ⋌15 9 1 5 99:51 19
3. Plzeň⋌ 15 8 2 5 76:55 18
4. HC Mountfield ⋌15 7 3 5 62:52 17
5. Písek ⋌15 5 1 9 39:66 11
6. Tábor ⋌15 2 1 12 36:100 5
Finále o 7. až 12. místo
27. kolo: Veselí n. L. – PZ Kladno 1:7, Jindř. Hradec – Hvězda Praha 3:7, Třemošná – HC Příbram odloženo.
7. Hvězda Praha⋌ 15 12 0 3 97:47 24
8. PZ Kladno ⋌13 10 1 2 73:32 21
9. Třemošná ⋌13 7 3 3 56:52 17
10. J. Hradec⋌ 13 4 1 8 61:71 9
11. Veselí n. L. ⋌14 4 1 9 37:58 9
12. HC Příbram ⋌14 1 0 13 45:109 2
7. třídy
Finále o 1. až 6. místo
27. kolo: Písek – HC Mountfield 0:8, Plzeň – Slavia Praha 6:0, Sparta Praha – Tábor 5:1.
1. Sparta Praha ⋌15 11 1 3 65:40 23
2. Plzeň⋌ 15 10 1 4 75:36 21
3. Slavia Praha ⋌15 9 2 4 68:50 20
4. HC Mountfield ⋌15 8 1 6 67:43 17
5. Tábor ⋌15 4 0 11 29:64 8
6. Písek ⋌15 0 1 14 20:91 1
Finále o 7. až 12. místo
27. kolo: Veselí n. L. – PZ Kladno 2:11, Jindř. Hradec – Hvězda Praha 3:5, Třemošná – HC Příbram 6:4.
7. Hvězda Praha ⋌15 12 1 2 97:39 25
8. PZ Kladno ⋌13 9 1 3 81:38 19
9. Třemošná⋌ 14 9 1 4 75:55 19
10. HC Příbram ⋌15 7 0 8 80:90 14
11. Jindř. Hradec⋌ 13 2 0 11 49.80 4
12. Veselí n. L.⋌ 14 1 1 12 24:104 3
6. třídy
Finále o 1. až 6. místo
27. kolo: HC Mountfield – Písek 4:1, Slavia Praha – Plzeň 1:7, Tábor – Sparta Praha 4:8.
1. Sparta Praha ⋌15 13 0 2 130:32 26
2. Plzeň ⋌15 13 0 2 114:33 26
3. Tábor ⋌15 7 1 7 52:56 15
4. HC Mountfield ⋌14 3 2 9 43:78 8
5. Slavia Praha ⋌14 4 0 10 33:95 8
6. Písek ⋌15 2 1 12 27:105 5
Finále o 7. až 12. místo
27. kolo: HC Příbram – Třemošná 2:4, Hvězda Praha – Jindř. Hradec 1:2, PZ Kladno – Veselí n. L. odloženo.
7. J. Hradec⋌ 13 11 1 1 102:28 23
8. Hvězda Praha ⋌15 9 2 4 64:47 20
9. HC Příbram ⋌15 6 2 7 58:67 14
10. Třemošná ⋌14 5 2 7 57:48 12
11. Veselí n. L. ⋌13 6 0 7 47:61 12
12. PZ Kladno ⋌12 0 1 11 20:97 1
5. třídy
Finále o 1. až 6. misto
27. kolo: HC Mountfield – Písek 9:2, Slavia Praha – Plzeň 2:7, Tábor – Sparta Praha 1:12.
1. Sparta Praha ⋌15 13 0 2 128:31 26
2. Plzeň⋌ 15 12 2 1 86:40 26
3. HC Mountfield ⋌14 6 3 5 63:50 15
4. Slavia Praha ⋌14 5 1 8 45:66 11
5. Tábor⋌ 15 2 2 11 36:80 6
6. Písek ⋌15 2 0 13 35.126 4
Finále o 7. až 12. místo
27. kolo: HC Příbram – Třemošná 2:5, Hvězda Praha – Jindřichův Hradec 4:2, PZ Kladno – Veselí n. L. odloženo.
7. Třemošná ⋌14 12 0 2 84:47 24
8. J. Hradec ⋌13 8 0 5 96:54 16
9. PZ Kladno ⋌12 8 0 4 99:64 16
10. Hvězda Praha⋌ 15 8 0 7 80:75 16
11. HC Příbram ⋌15 3 1 11 53:116 7
12. Veselí n. L. ⋌13 1 1 11 38:94 3
Skupina C
8. třídy
Finále o 1. až 6. místo
27. kolo: SC Kolín – Letňany 2:12, Mladá Boleslav – Hr. Králové odloženo, Pardubice – Liberec hraje se ve středu.
1. Letňany⋌ 15 13 1 1 109:35 27
2. Hr. Králové ⋌14 9 1 4 59:58 19
3. Liberec ⋌14 8 0 6 65:53 16
4. Ml. Boleslav⋌ 14 4 2 8 43:63 7
5. Pardubice ⋌14 2 3 9 44:63 7
6. SC Kolín ⋌15 1 3 11 34:82 7
Finále o 7. až 12. místo
27. kolo: Velké Popovice – Jablonec 4:4, Kobra Praha – Benátky n. J. 7:4, Svůr Králové – Krkonoše 9:0.
7. Kobra Praha ⋌15 11 0 4 76:48 22
8. V. Popovice ⋌15 8 5 2 70:49 21
9. Dvůr Králové ⋌15 8 1 6 73:57 17
10. Benátky n. J. ⋌15 7 3 5 64:49 17
11. Krkonoše ⋌15 3 2 10 41:82 8
12. Jablonec ⋌15 1 3 11 50:89 5
7. třídy
Finále o 1. až 6. místo
27. kolo: SC Kolín – Letňany 0:6, Ml. Boleslav – Hr. Králové odloženo, Pardubice – Liberec hraje se ve středu.
1. Hr. Králové⋌ 14 12 1 1 78:43 25
2. Pardubice ⋌14 11 0 3 87:34 22
3. Ml. Boleslav ⋌14 7 2 5 62:44 16
4. Letňany ⋌15 5 2 8 41:64 12
5. Liberec ⋌14 2 2 10 48:84 6
6. Kolín⋌ 15 2 1 12 40:87 5
Finále o 7. až 12. místo
27. kolo: Velké Popovice – Jablonec 5:2, Kobra Praha – Benátky n. J. 6:3, Dvůr Králové – Krkonoše 8:3.
7. Krkonoše ⋌15 10 2 3 84:51 22
8. Kobra Praha⋌ 15 9 2 4 73:58 20
9. V. Popovice⋌ 15 9 2 4 72:58 20
10. Dvůr Králové ⋌15 7 1 7 80:67 15
11. Benátky n. J. ⋌15 4 0 11 61:91 8
12. Jablonec ⋌15 2 1 12 46:91 5
6. třídy
Finále o 1. až 6. místo
27. kolo: Hr. Králové – Ml. Boleslav 8:2, Letňany – SC Kolín 6:3, Liberec – Pardubice 4:12.
1. Letňany ⋌15 13 1 1 92:42 27
2. Hr. Králové⋌ 15 11 1 3 95:48 23
3. Pardubice ⋌15 7 1 7 69:67 15
4. SC Kolín ⋌14 6 0 8 71:74 12
5. Ml. Boleslav ⋌14 4 2 8 42:67 10
6. Liberec⋌ 15 0 1 14 37:108 1
Finále o 7. až 12. místo
27. kolo: Benátky n. J. – Kobra Praha 3:0, Jablonec – Velké Popovice 2:7, Krkonoše – Dvůr Králové 8:6.
7. Krkonoše ⋌15 14 1 0 122:34 29
8. V. Popovice⋌ 15 10 2 3 124:49 22
9. Benátky n. J. ⋌15 7 1 7 77:78 15
10. Jablonec⋌ 15 6 1 8 63:104 13
11. Kobra Praha ⋌15 3 1 11 39:108 7
12. Dvůr Králové⋌ 15 2 0 13 44:96 4
5. třídy
Finále o 1. až 6. místo
27. kolo: Hr. Králové – Mladá Boleslav 3:5, Letňany – SC Kolín 12.2, Liberec – Pardubice 1:7.
1. Letňany ⋌15 13 1 1 122:32 27
2. Pardubice ⋌15 11 2 2 108:54 24
3. SC Kolín ⋌14 8 0 6 72:69 16
4. Ml. Boleslav ⋌14 5 1 8 65:81 11
5. Hr. Králové ⋌15 4 2 9 59:96 10
6. Liberec ⋌15 0 0 15 40:134 0
Finále o 7. až 12. místo
27. kolo: Benátky n. J. – Kobra Praha 11:2, Jablonec – Velké Popovice 9:5, Krkonoše – Dvůr Králové 1:8.
7. Benátky n. J. ⋌15 12 3 0 118:38 27
8. Dvůr Králové ⋌15 12 1 2 146:38 25
9. Krkonoše ⋌15 7 1 7 70:81 15
10. Jablonec⋌ 15 6 1 8 69:116 13
11. Kobra Praha⋌ 15 4 0 11 60:102 8
12. V. Popovice ⋌15 1 0 14 38:126 2