Online dražba již odstartovala a potrvá až do nedělní půlnoci. Zájemci mají dvě možnosti, jak dres svého oblíbeného hráče získat. Buď přihodit na jednotlivý dres a doufat, že ho po uplynutí časové lhůty získat, nebo ho koupit ihned. Na oplátku bude mít garantovaný daný dres ihned.

Některé dresy už tak mají své majitele. Vydraženy tak byli hráči jako David Starec, Michal Kaňka, Martin Kohout, Janové Polesný, Sůsa a Štěpánek, Filip Zderadička či Matyáš Znamenáček. Zbytek hokejistů je ale stále ve hře a je i možnost si koupit dres bez jména.

Do aukce se zapojil nejen Benešov, ale i Žebrák. Hlavní organizátor cele akce Marek Potěšil Deníku řek, že celková částka od obou klubů bude tak známa na začátku prosince. Kompletní obnos poputuje na podporu hořovické onkologie. Například loni se podařilo Spartaku vybrat dohromady 93 tisíc korun.

„V loňském roce jsme oslovili nemocnici Hořovice, že bychom rádi připravili akci na podporou pomoci onkologicky nemocných pacientů. Po několika jednáních o tom, jakým způsobem bude vše probíhat, byla akce podpořena ze strany nejužšího vedení Akeso Holding a.s. a ruku v ruce s tím přišla podpora i z Města Žebrák. V obou případech to byla naprosto korektní a férová jednání, za které tímto ještě jednou moc děkujeme. Starosta Pavel Horázný promluvil a vhodil úvodní vhazování již v loňském roce a letos se k němu přidal primář onkologie MUDr. Martin Šmakal,“ přiblížil vznik spolupráce Marek Potěšil.