BENEŠOV – KRÁLŮV DVŮR 8:7 SN

Utkání divoké na branky začalo náporem domácích. Jenže v šesté minutě po chybné rozehrávce benešovského obránce otevřel skóre Vlček. Druhou branku přidal z přesilovky střelou od modré čáry Hulcr a domácí na chvíli zůstali opařeni. Během 14. minuty však srovnali. Nejprve Korvas střelou po ledě snížil a poté Sládek využil přesilovku. Hosté šli opět do vedení v 18. minutě po blafáku Vodičky. V poslední minutě Benešov vyrovnal z přesilovky Burianem.

Začátek druhé třetiny vyšel lépe domácím. Trefili se Fedoročko a Mrva. Další šance na zvýšení ale neproměnili, a tak přišla 33. minuta a během třinácti vteřin hosté vyrovnali Hulcrem a Vlčkem. V závěru třetiny po bitce před královodvorskou klecí šlo zahřívat trestnou lavici po třech hráčích na každé straně.
Na začátku třetího dějství mohli hosté utkání rozhodnout, když měli tři vyložené šance, zvláště ta z hokejky Žemličky volala po gólu. Do vedení se však dostali domácí šťastnou brankou Sládka. Hráči Králova Dvora se nevzdali a hra opět dostala zápletku. Během dvaceti vteřin bylo zase všechno jinak. Na 6:6 po kombinaci srovnal Vlček a nejhezčí brankou utkání zvýšil do prázdné brány Tuček, když hostující hráči udělali z Benešáků solné sloupy. V 55. minutě využil Holeš početní převahu a stanovil výsledek po základní hrací době na 7:7.

A šlo se na samostatné nájezdy. V nich byli úspěšnější Lvi, když proměnili dva nájezdy, hosté ani jeden.

„Začali jsme zodpovědně, dobře bruslili, ale opět nás srazila nějaká vyloučení a chybné přihrávky ve vlastní třetině. Každého soupeře ubruslíme, ale musíme hrát zodpovědně dozadu a disciplinovaně. Na samostatné nájezdy jsme si věřili," uvedl benešovský kouč Pavel Dvořák a dodal k následujícímu utkání ve Vlašimi, které se hraje v sobotu 4. února od 17:30 ve Vlašimi: „Musíme hrát disciplinovaně a nenechat se strhnout diváky. Když budeme hrát to svoje, věřím, že vyhrajeme. Fyzicky bychom je měli přehrát."