Ač se může zdát na první pohled, že se jednalo o jednoznačnou záležitost, tak minimálně po dvě třetiny bylo oč hrát. Domácí si sice vytvořili třígólový náskok, avšak si zahrávali a nechali soupeře vrátit se do zápasu. „Chceme dát na 5:1 a místo toho jsme dostali na 4:2. Naštěstí jsme pak hned dali další branku. Jsem rád, že si ke konci zápasu mohli zahrát všichni včetně náhradního brankáře, který si zachytal,“ uvedl asistent trenéra Michal Kaňka.

Žebrák zapsal první vítězství v sezoně.
Krajská liga: Králův Dvůr a Žebrák vyhrály poprvé v sezoně, Mělník opět padl

Domácí se pořádní rozjeli až v závěrečném dějství. Od vhazování uplynulo čtrnáct a Polesný přidal pátou branku Benešova. Třetí třetina ale patřila Marečkovi, který připravil spoluhráčům tři góly a sám pak jeden vsítil. „V posledních deseti minutách nám tam napadaly góly, které obyčejně ne,“ poznamenal kouč.

Benešov tak vyhrál i třetí domácí zápas a na vlastním ledě je zatím stoprocentní. „Máme devět bodů, což je slušný základ. Zatím držíme domácí neporazitelnost, a pokud přivezeme i něco z venku, tak by sezona měla být v pohodě. Ještě je začátek sezony, musíme ještě nabrat nějaké body, abychom mohli pak experimentovat,“ řekl Kaňka.

Benešov – Králův Dvůr 9:3 (1:0, 3:2, 5:1)