Druhý ročník Školy hokejových talentů je v plném proudu a mladí hokejisté se každých 14 dní setkávají na jednotlivých středočeských zimácích, kde pilují svoje sportovní dovednosti a vzdělávají se v oblasti osobního rozvoje a psychické i fyzické přípravy. Poslední kemp roku 2022 absolvovali hokejisté z deseti celků ze středních Čech v Kladně.

Tam měli talenti z obou kladenských celků, Kralup nad Vltavou, Rakovníka, Velkých Popovic, Berouna, Mělníka, Slaného, Benátek nad Jizerou a Žebráku připravený speciální vánoční program. Brusle, helmy a dresy proto tentokrát oblékli i jejich rodiče, kteří vytvořili tým s trenéry a postavili se na led proti svým ratolestem.

Na druhé ledové ploše kladenského ČEZ stadionu panovala dobrá atmosféra a děti si mohly v zápasovém režimu vyzkoušet dovednosti, které se na předchozích kempech naučily.

Po sportování si pak účastníci vyslechli i přednášku od bývalého trenéra Rytířů Kladno Jana Kregla, který hovořil o psychické přípravě a pozornosti. Na závěr si talentovaní hokejisté rozebrali dárky, které na ně čekaly pod vánočním stromkem.

Škola hokejových talentů bude pokračovat zase po Novém roce a poběží až do konce hokejové sezony.