Excelentní třetina naštěstí stačila Lvům na výhru

Benešov – Hokejisté Benešova potvrdili v krajské lize roli favorita, když v domácím prostředí porazili béčko Mladé Boleslavi a dostali se do čela skupiny.

15.10.2017

Ilustrační fotoFoto: Wlada Novotný

BENEŠOV – MLADÁ BOLESLAV B 5:4 (4:2, 1:1, 0:1)

Druzí Lvi z Benešova potvrdili doma stoprocentní bilanci s béčkem Mladé Boleslavi. V první třetině na hosty vlétli, soupeř nevěděl, kam dřív skočit a domácí vedli 4:2. „První třetina byla z naší strany excelentní. Jen během prvních pěti minut jsme mohli dát čtyři góly,“ měl radost z výkonu předseda benešovského klubu Ivan Bartůšek.

Čtyři góly se jim nakonec povedlo vstřelit, když se mezi 7. – 17. minutou radovali Starec po spolupráci s Holánkem, Mrva tečí po tvrdém projektilu Janáče,  Rittig střelou pod lapačku brankáře a Kaňka dorážkou své střely. Parádní třetinu si trochu zkazili, když dostali gól tři vteřiny před koncem v oslabení od Protivného.

Od druhé třetiny ale na led dorazili jiní Lvi. Ne, že by nebojovali, ale neplnili pokyny trenéra. „Jakoby jsme začali bát o výsledek. Přestali jsme puky rozehrávat a přes střední pásmo se dostávat k soupeři, který měl v první třetině problémy, když jsme na něj zatlačili. Jen jsme puky odpalovali,“ povzdechl si Ivan Bartůšek a dodal směrem k soupeři: „Byl ve zbytku utkání lepší, zatlačili nás do třetiny, my jsme si nevěděli rady s rozehrávkou. Motali nás ve třetině, ale do koncovky se moc nedostali a se střelami si většinou Matoušek poradil.“

Hosté sice snížili na 4:3 Marešem, ale blafák Starce dostal domácí za chvíli opět do dvoubrankového vedení, které vydrželo do konce druhé třetiny. V závěrečné části neproměnil sólo Polesný a na druhé straně hosté v závěru snížili na 5:4. Poslední vteřiny byly pro domácí hektické, ale oslabení znásobené power play hostů, ustáli.

„Soupeř má oproti loňsku lepší mančaft a byl nejlepší, se kterým jsme doma hráli,“ pochválil béčko Mladé Boleslavi předseda HC LEV Benešov a podotkl: „Bojovnost hráčům nelze upřít, ale od druhé třetiny neplnili pokyny. Navíc jsme měli hodně vyloučených, devět je doma hrozně moc.“

Branky: 7. Starec (Holánek, Sládek), 8. Mrva (Janáč, Formánek), 10. Rittig, 17. Kaňka (Dušek, Rittig), 31. Starec (Holánek) – 7. Protivný (Řečínský), 20. Tregl (Ficek ml.), 29. Mareš (Tregl, Ficek ml.), 58. Kysela (Protivný, Rovný). Vyloučení: 9:8. Využití: 0:2.

HC LEV Benešov: Štěpánek – Burian, Fedoročko, Rittig, Janáč, Stejskal, Kotýnek – Dušek, Kaňka, Kočí – Sládek Holánek, Starec – Mrva, Formánek, Polesný.

15.10.2017 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Účetní 20 000 Kč

Odborní účetní všeobecní Účetní. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Městečko u Benešova, První kontakt e-mailem nebo telefonicky 8-16 hodin.. Pracoviště: Bushman company a.s. - městečko, Benešovská, č.p. 75, 257 22 Čerčany. Informace: Petra Zevlová, +420 737 537 529.

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 25 000 Kč

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zedník, pomocník na stavbě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Pracoviště - stavby v rámci Středočeského kraje, svoz zajištěn, pracovní doba po dohodě, ŘP B výhodou, odměny možné až 150 %. Nejdříve zavolat a domluvit si schůzku se zaměstnavatelem.. Pracoviště: Radek pozner, radošovice, 257 51 Bystřice u Benešova. Informace: Radek Pozner, +420 728 924 981.

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 12 200 Kč

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) zedník údržbář. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Sázava, Základní zednické práce, údržba domu a zahrady,. Pracoviště: Roman koderle sázava, Benešovská, č.p. 44, 285 06 Sázava. Informace: Roman Koderle, +420 603 446 420.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 22 000 Kč

Prodavači ostatního zboží v prodejnách Prodavač/ka v obchodě s tabákem, časopisy a dopl.zboží. Požadované vzdělání: nižší střední. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: VALMONT CR, spol. s r. o. je provozovatelem sítě exkluzivních prodejen novin, časopisů, tabákového zboží, kuřáckých potřeb a doplňků, cukrovinek a jiného doplňkového sortimentu. Kromě klasických prodejen a kiosků se specializuje na obchody typu „shop in shop“ v řetězcích supermarketů a nákupních centrech. Mimo běžného, výše uvedeného sortimentu se úzce specializuje na prodej prémiových doutníků z Kuby, Nicaragui, Dominikánské republiky, Kostariky aj., V dnešní době společnost VALMONT CR, spol. s r.o. vlastní či provozuje síť více než 100 prodejen na celém území České republiky., , Očekáváme:, - komunikativní a energickou osobnost, příjemné vystupování, - schopnost jednat se zákazníky a ochotu učit se novým věcem, - prodejní zkušenosti a znalost sortimentu výhodou, - znalost práce na PC, - trestní bezúhonnost, - časovou flexibilitu, , Nabízíme:, - zázemí silné a prosperující společnosti, - propracovaný motivační systém odměňování, - možnost osobního růstu, - kvalitní zaškolení, , Náplň práce:, - maloobchodní prodej našeho sortimentu, - práce na pokladně s hotovostí, - koordinace aktivit týkajících se chodu a image prodejny, - poradenství zákazníkům, , V případě, že Vás nebudeme kontaktovat během 3 týdnů, vybrali jsme si jiného kandidáta, který lépe odpovídá našim požadavkům.. Pracoviště: Valmont cr, spol. s r.o. oc hvězda benešov, Vnoučkova, č.p. 1699, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Jan Janíček, +420 724 195 696.

Stavba roku? Ta má ještě týden času

Druhá hokejová liga má nový model

Nostalgici si přijdou na své, parní vlak je proveze tratí Posázavského pac

Posázaví – Jak prožít volnou sobotu 23. června, mají už dopředu rozhodnuto příznivci staré železniční techniky. České dráhy na ten den naplánovaly letošní první jízdu takzvaného nostalgického vlaku. Pojede z Prahy-Braníka do Posázaví.

KRÁTCE: šachové klání na Konopišti, koncerty či dětské besídky

Benešovsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

Kráska z Íránu, Maroka nebo jihu Evropy? Vyberte nejhezčí fanynku skupiny B

Fotbalové mistrovství světa v Rusku neprovázejí jen nádherné útočné akce a góly, ale i krásné ženy na tribunách či ve fanzónách. Do konce června vám budeme nabízet nejsympatičtější fanynky týmů z každé skupiny. Můžete hlasovat pro vaši favoritku, vítězky pak postoupí do finále, v němž se „utkají“ o pomyslný titul Miss šampionátu.