BENEŠOV – MLADÁ BOLESLAV B 4:6

Desátý Benešov se třetího béčka Mladé Boleslavi nezalekl a sehrál s hosty vyrovnanou partii. Hráči z města automobilů se sice dostali do vedení, na které však ihned odpověděl kapitán Holánek. Další šance již do konce první třetiny nebyly proměněny. A tak se ve druhé části začínalo od znova a podobně jako v první třetině. J. Protivný dostal hosty opět do vedení, na které zase zareagoval Holánek. Jenže následně přišla boleslavská pasáž a dva rozdílové góly.

Ač Hynek v úvodu dostal Benešov na dostřel (3:4), tak hosté nezpanikařili, vedení kontrolovali a vsítili další dva góly. Domácí Kauschitz v závěru jen upravil na konečných 4:6.

„Sehráli jsme parádní zápas, co se týká pohybu, nasazení a vytváření si střeleckých příležitostí. Byli jsme však málo produktivní v zakončení, kde nám chybělo nám více jednoduchosti, po které jsme dali góly. Zbytečně jsme v určitých fázích zápasů kombinovali a nevyužívali přesilovky, proto jsme prohráli. Jinak k výkonu mužstva nemám připomínky, kluci makali, i když jsme se bodů nedočkali," nehanil mužstvo po prohře trenér Benešova Jan Srdínko a ještě dodal k sestavě: „Sice se nám uzdravil Pavel Dvořák, ale zase jsme měli problémy s beky, tak musel zaskočit v obraně Béda Hořejší."

Branky a asistence: 8. Holánek (Hynek), 26. Holánek (Kauschitz), 43. Hynek (Burda), 57. Kauschitz (Burda) – 6. Kristek (Christov), 23. J. Protivný (Franc, Bílek), 30. Kristek, 37. Ficek ml. (Ficek st.), 45. Kolner (Bartoš, Škaloud), 55. M. Protivný (Ficek st., Koula). Rozhodčí: Pokorný. Vyloučení: 6 x 2 – 7 x 2 + 5 minut + do konce utkání Ficek ml. Využití: 1:2. Diváci: 80. Třetiny: 1:1, 1:3, 2:2.

Benešov: Holeš – Šobíšek, Císař, Hořejší, Jirků – Burda, Babický, Hynek – Holánek, Kauschitz, Dvořák – Zach, Starec.