VLAŠIM – SLANÝ 6:3

Zápas si pronajmul pro sebe domácí útočník David Kucharčík, jenž vsítil hattrick a ještě nahrál na gól Čandy. Zpočátku byli lepší hosté, dostali se do vedení Novákem, na které v závěru třetiny zareagoval střelou do šibenice D. Kucharčík. V úvodu druhé části převzala iniciativu Vlašim. Únik Herwiga zakončil Matějka brankáři střelou nad rameno a D. Kucharčík natřikrát dotlačil puk do sítě – 3:1. Jenže odpověď hostů byla rychlá a za 11 vteřin opět Novák snížil. Ve třetí třetině pokračoval svižný hokej, ve kterém měla navrch Vlašim. David Kucharčík proháčkováním přes tři hráče, Čanda po přihrávce D. Kucharčíka zpoza branky a v oslabení Herwig po úniku s Fedoročkem vsítili další tři góly, na které zareagoval v závěru Frolík upravením skóre na 6:3.

Branky a asistence: 17. D. Kucharčík (Čanda, Martínek), 23. Matějka (Herwig), 29. D. Kucharčík (Drahoš), 44. D. Kucharčík, 52. Čanda (D. Kucharčík), 55. Herwig (Fedoročko, Seidl) – 7. Novák (Křepelka), 29. Novák (Křepelka), 58. Frolík (Lapáček, Průcha). Rozhodčí: Čáp. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:1. Oslabení: 1:0. Diváci: 292. Třetiny: 1:1, 2:1, 3:1. Vlašim: Kolanda – Seidl, Müller, Martínek, Drahoš, Kotýnek, Jerman, Pessr – Matějka, Herwig, Fedoročko, Máčala, Čanda, D. Kucharčík – Vondráček, Vostřák, Jaeger – V. Kucharčík.

BENEŠOV – MĚLNÍK 7:6 SN

V dramatickém a střelecky hojném zápase domácí od začátku tahali za delší konec provazu. Neustále byli ve vedení a hosté stačili vždy jen skóre vyrovnat. V 52. minutě vedli 5:3 a zdálo se, že zápas dotáhnou do vítězného konce. Jenže v dramatickém závěru vyrovnal Mělník 37 vteřin před koncem, v přesilovce 6 na 3 (power play), Heranem na 6:6. Nájezdy nakonec rozhodl zkušený Dvořák a získal pro Vodní lvy, alespoň druhý plusový bod.

Branky a asistence: 30. a 59. Hynek, 42. a rozh. nájezd Dvořák, 6. Jirků, 7. Babický, 51. Hořejší – 9. Novák, 24. Havel (Boháček), 48. Šubrt, 53. Fiala (David, Kratochvíl), 56. Šubrt (Příhoda), 60. Heran (Boháček, David). Rozhodčí: Slaba. Třetiny: 2:1, 1:1, 3:4 – 1:0. Benešov: Holeš – Císař, Procházka, Hynek, Holánek, Dvořák, Babický, Starec, Zach, Burda, Hořejší, Jirků, Svoboda, Hron, Pěkný.