SOKOL VOTICE 4
SOKOL POPOVICE 4

Průběh utkání byl vyrovnaný, což nakonec potvrdil i konečný výsledek 4:4. Popovice byly blíže k výhře, ale pět minut před koncem inkasovaly z hole votického Horáka.

Branky: Toula, Bartůšek, Jedlan, Horák – Heřmánek 2, Slabý, Štork. Rozhodčí: Holada, P. Novák. Vyloučení: 1/4. Třetiny: 1:1, 2:1, 1:2

SKLH BENEŠOV 9
SOKOL MEZNO 3

Bojovné a rušné utkání dobré úrovně, ve kterém lídr tabulky z Benešova rozhodl již během prvních dvou třetin, kdy nasázel Meznu šest branek. V závěrečné části SKLH polevil a Mezenští se dočkali alespoň částečného snížení hrozivého stavu.

Branky: Hořejší 2, Bártl 2, Holovka, Myslivec, Eichler, Bartůšek, Červenka – J. Beran st., Dočekal, P. Beran. Rozhodčí: Dvořák, J. Novák. Vyloučení: 6/ 6. Třetiny: 4:0, 2:0, 3:3

Předposlední kolo soutěže neděle 17. února 2008

Sokol Popovice – SKLH Benešov (20, ZS Vlašim), HC Jesenice B – Sokol Votice (9:45, ZS Velké Popovice). Volno má Sokol Mezno