V úvodu zápasu měli domácí hokejisté možnost přesilové hry, ale početní výhodu nedokázali proměnit. Následně se dvakrát dokázali prosadit hosté. V osmé minutě se trefil Ondřej Hampl, a pak David Bradáček. Na nepřiznivý stav dokázal Benešov poměrně rychle zareagovat.

V čase 14:33 se po pěkné individuální akci prosadil Lukáš Netolický. V šestnácté minutě dostali domácí možnost přesilovky pět na tři, na trestnou lavici šli Michal Hájek a Ota Řehák. Puk putoval po ose Václav Beran - Radek Procházka až k zakončujícímu Ondřeji Sládkovi. Jeho rána skončila v brance a bylo vyrovnáno.

Ve druhé i třetí třetině si oba týmy vypracovaly několik zajímavých příležitostí, ale nedokázaly je proměnit. Gól nepadl ani během přesilových her. Utkání tedy za stavu 2:2 dospělo do prodloužení.

Nastavený čas rozhodl hostující tým po jednačtyřiceti vteřinám. Benešovského brankáře Štěpánka dokázal překonat Jakub Kaprálek.

Benešov - Kralupy 2:3 po prodl. (2:2, 0:0, 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 15. Netolický, 17. Sládek (Procházka, Beran) – 8. Hampl (Husarik, Řehák), 14. Bradáček (Štibran), 61. Kaprál.

HC Lev Benešov: J. Štěpánek (V. Škvor) — V. Beran, R. Procházka, A. Kořánek, J. Zderadička, F. Zderadička — P. Dušek, L. Netolický, D. Kižlin, L. Holánek, O. Sládek, M. Kohout, D. Mrva, J. Polesný, T. Kočí, D. Starec.

HK Kralupy nad Vltavou: L. Novotný (J. Škubal) — J. Kučera, M. Hájek, D. Chládek, M. David, T. Prášek, J. Verbík, R. Verbík — M. Příhoda, K. Šiška, T. Soukup, J. Marek, O. Řehák, F. Štibran, D. Bradáček, J. Kaprál, O. Hampl, Š. Binko, P. Husarik.