VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hokej

15.12.2013

Vodní Lvi opět spadli na samé dno

Velké Popovice - V patnáctém kole krajské hokejové ligy předposlední Benešov to neměl do Velkých Popovic daleko. Po vyrovnané první třetině si v druhé části vybral slabší chvilku, která rozhodla o osudu celého utkání.

7.12.2013

Herwig si vychutnal brankáře a Vlašim má bod navíc

Vlašim – Ve 14. kole krajské hokejové ligy oprášili Rytíři z Vlašimi, kteří měli problémy s brankáři, registraci Michalu Láníčkovi, jenž jim dopomohl k výhře nad Velkými Popovicemi na samostatné nájezdy. Vlašim tak udržela domácí neporazitelnost, venku je však neškodná.

7.12.2013

Druhá třetina rozhodla o prohře Benešova

Benešov – Ve 14. kole krajské hokejové ligy byl třetí celek tabulky, béčko Mladé Boleslavi, nad síly Benešova, který však doma kůži neprodal lacino.

1.12.2013

Ve vlašimské brance chytal patnáctiletý Fousek

Mladá Boleslav – Hokejisté Vlašimi po týdenní pauze zaviněné rozbitou rolbou (zápas s Příbramí byl odložen) odehráli zdecimovaní zápas krajské ligy na ledě béčka Mladé Boleslavi. Domácím střelám čelil patnáctiletý brankář Jakub Fousek, jenž dvanáctkrát inkasoval. „Byl to pro něj debut, ve kterém obstál, i když inkasoval dvanáct gólů. Dospělý hokej je ale něco jiného než chytat za dorost," dodal trenér Vlašimi Josef Jeništa na adresu mladého gólmana, který musel zaskočit za zraněné Holánka a Kolandu (kotníky) a Krále (záprstní kůstky).

1.12.2013

Dvořák chybí, Benešov opět padl v nájezdech

Příbram – Ve 14. kole krajské hokejové ligy pokračovali hráči Benešova ve zlepšených výkonech a přivezli si z příbramského ledu bod. Přestože opět jako před týdnem prohráli v nájezdech, tak už se odtrhli ze dna tabulky.

23.11.2013

Kapitán Benešova Holánek si Slaný osladil

Benešov – Hokejisté Benešova přestáli ve 13. kole krajské ligy klinickou smrt, kdy po dvou třetinách prohrávali o tři branky. Ve třetí části ale vstali z mrtvých jako bájný Fénix z popela a díky kapitánu Holánkovi v závěru srovnali. Bod navíc brali po nájezdech ale hosté. Zápas Vlašimi s Příbramí byl odložen pro nepojízdnost rolby.

21.11.2013

Kluci podali extrémní výkon, těší Srdínka

Benešov – V dohrávce krajské hokejové ligy si překvapivě poslední Benešov vyskočil na třetí Velké Popovice i v nekompletní sestavě zvítězil.

19.11.2013

David Kucharčík na ledě vládl

Benešovsko – Hokejovým týmům okresu se v 11. kole na domácích kluzištích dařilo. Vlašim udržela svoji neporazitelnost, když srazila na kolena Slaný, které naopak na hřištích soupeřů ještě neprohrálo. Poslední Benešov si v přestřelce až po nájezdech poradil s Mělníkem.

11.11.2013

Okresní hokejové týmy inkasovaly pořádné nakládačky

Benešovsko – Na zápasy desátého kola krajské hokejové ligy budou chtít okresní týmy z Benešova a Vlašimi co nejrychleji zapomenout – poslední Benešov dostal tucet gólů v Černošicích a oslabení rytíři zpod Blaníka inkasovali osm kousků od Mělníka.

4.11.2013

Vlašim si pochutnala na Černošicích, poslední Benešov vyhrál na nájezdy

Benešovsko – Deváté kolo krajské hokejové ligy bylo pro okresní týmy úspěšné. Vlašim doma udržela neporazitelnost a poslala domů Černošice s pytlem plným osmi gólů. Poslední Benešov slavil výhru nad Poděbrady na nájezdy, přestože v zápase již vedl o dva góly.

29.10.2013

Okresní týmy kosí zranění

Nymburk, Velké Popovice - O státním svátku se hokejistům Benešova a Vlašimi v krajské lize nedařilo. Oba týmy mají několik zraněných a tak nestačily na Poděbrady respektive Jesenici. Vlašim je tak na desátém místě a Benešov v tabulce dokonce poslední.  

27.10.2013

Ve výborné atmosféře vyhrála v derby Vlašim na úkor Benešova

Vlašim – Okresní derby krajské hokejové ligy mezi Vlašimí a Benešovem mělo na novém stadionu Na Lukách výbornou atmosféru, o kterou se staralo 724 diváků, kteří viděli osm gólů, z toho šest v síti Benešova. Zápas byl pikantní i pro bratry Holánkovi – v brance Vlašimi byl Michal a kapitánem Benešova Lukáš, jenž v loňské sezoně byl ve Vlašimi.

25.10.2013

Hokejové derby přivítá nová hala

Benešov – Vrchol probíhající krajské hokejové ligy přijde pro fanoušky v sobotu od 17:30, kdy v sousedském derby nastoupí nesmiřitelní rivalové Rytíři Vlašim a Vodní Lvi Benešov. Zápas se odehraje na nově vybudovaném, ale ještě oficiálně neotevřeném stadionu Na Lukách.

7.10.2013

Miřetice se opět výhry nedočkaly

Miřetice - Nováček fotbalové I. B třídy, skupiny D, se trápí. Doma s Tuchorazí si vypracoval řadu šancí, ale proměnil jen jednu. Naopak hosté ukázali v zakončení kvalitui a vsítili domácím potupných pět gólů.    

1.10.2013

Okresní týmy stihly kruté osudy

Benešovsko – Ve třetím kole krajské hokejové lize inkasovali Vodní lvi z Benešova již druhou desítku v soutěži, tentokrát na ledě béčka Mladé Boleslavi a stále tak čekají na první body. Ani Vlašimi se nedařilo a dostala devět kousků ve Velkých Popovicích, když nezvládla druhou třetinu, ve které vytahoval brankář ze své sítě pět kousků.

24.9.2013

Vlašim otevřela nový stadion výhrou

Benešovsko – Krajská liga odjela druhé kolo, ve kterém pokřtili vlašimští hokejisté nový stadion Na Lukách, kde porazili béčko Mladé Boleslavi tříbrankovým rozdílem. Naopak Benešov si na první body musí počkat nejdříve do víkendu, protože kvůli propadu ve druhé třetině, odešel z Příbramí opět z ledu poražen.

20.9.2013

Kaňka restartuje benešovský hokej

Benešov – První mistrovský zápas ve trenérské štaci u dospělých se bývalému extraligovému hokejistovi Kladna Michalu Kaňkovi výsledkově nepovedl, když jako kouč Vodních lvů Benešov inkasoval v krajské lize deset branek ve Slaném.

17.9.2013

Na úvod dostal Benešov desítku

Slaný, Příbram – Otevření nové sezony v krajském přeboru se okresním hokejistům nepovedlo. Benešov, pod novou trenérskou dvojicí Michal Kaňka a Ivan Bartůšek, inkasoval ve Slaném deset gólů. Vlašim se v Příbrami dlouho držela, ale nakonec odjela s prázdnou.

13.9.2013

Nábor mladých hokejistů

Benešov - V neděli 22. září od 8.45 se koná na zimním stadionu v Benešově nábor malých hokejistů (holky i kluci). Pro každého, kdo přijde bruslit, je připraven malý dárek a sladká odměna. Užijte si dopoledne s nejrychlejším kolektivním sportem.  

9.8.2013

Návštěvnost při Stanley cupu ve Vlašimi organizátory zaskočila

Vlašim - Podle odhadů až pět tisíc návštěvníků se přišlo ve středu 7. srpna podívat na vlašimského rodáka, hokejistu Michala Rozsívala, který spolu s Michaelem Frolíkem přivezl ukázat do Vlašimi nejcennější hokejovou trofej Stanleyův Pohár.

8.8.2013

Michal Rozsíval přivezl Vlašimákům Stanleyův pohár

Vlašim – Do svého rodiště a místa hokejových začátků dorazil ve středu 7. srpna podvečer s nejcennější hokejovou trofejí, pohárem za vítězství ve Stanley Cupu 2013 hráč Chicago Blackhawks Michal Rozsíval.

7.8.2013

Vlašim viděla díky Michalu Rozsívalovi Stanley cup

Vlašim - Příznivce hokeje a nejen je, velice potěšil ve středu Michal Rozsíval, jenž dovezl do Vlašimi nejcennější hokejovou klubovou trofej, Stanleyův pohár, který vyhrál v NHL se spoluhráči s Chicaga. Na oslavách mu sekundoval již bývalý spoluhráč Michael Frolík, který měl trofej den předtím na Kladně, v Kamenných Žehrovicích a na soukromé oslavě v Horním Bezděkově.

12.6.2013

Žabonosy do ligy mužů? Soupeři nechtěli

Praha – Dvouskupinový model po sedmi soupeřích v Krajské lize mužů. S takovým návrhem přišli v úterý na aktivu Středočeského hokejového svazu zástupci Žabonos, kteří se díky tomu chtěli vrátit zpět do nejvyšší krajské soutěže, ze které před dvěma lety po papírovém boji spadli.

22.5.2013

Hokejovou školu Rytířů zaštítí také Jaromír Jágr

Kladno – Hokejové Kladno jde s dobou. Letní školičky pro mládež na zdejším zimním stadionu v minulosti moc k vidění nebyly, jenže právě Kladno má díky svým skvělým odchovancům obrovský potenciál děti na ČEZ stadion v létě přivábit. Hlavně v osobě svého majitele Jaromíra Jágra, který ještě bojuje v dresu Bostonu o Stanley Cup, ale v červenci bude jistě zpět v Kladně a stejně jako loni se kempu zúčastní.

5.3.2013

Vycpálek už vyhlížel konec soutěže

Benešov – „Jsem rád, že je konec, nemusíme nikam cestovat a můžu se věnovat vnoučatům," oddechl si trenér Vodní lvů z Benešova Petr Vycpálek po uzavření hokejové sezony v Krajské lize, ve které musel s týmem hrát play out.

23.2.2013

Vodní Lvi mají po starostech

Benešov – Poslední domácí zápas odehráli benešovští Vodní Lvi v Krajské hokejové lize proti Poděbradům. Na definitivní jistotu potřebovali domácí uhrát bod.  Ten si zajistili v normální hrací době. V následujících samostatných nájezdech byl úspěšný pouze benešovský Košatka a tak, se z výhry radovali domácí. 

18.2.2013

Brankář Holeš byl nejlepší na place, shodli se oba trenéři

Benešov – Hokejové okresní derby se stalo v play out Krajské ligy kořistí Benešova, který o výhře nad Vlašimí, díky poslednímu nájezdu Dvořáka, rozhodl v dramatických nájezdech.

16.2.2013

Derby se stalo kořistí Benešova

Benešov – Do záchranářské mise v Krajské hokejové lize si připsal v okresním derby Benešov dva body a Vlašim jeden, když derby dospělo až do nájezdů, které rozhodl domácí Dvořák. Vodní Lvi jsou tak již na 99 procent zachráněni, Rytíři zpod Blaníka ještě musí bojovat.

16.2.2013

Holeš: Mám zakázáno se zranit

Benešov – Hájí branku hokejistů Benešova v krajské lize, ale se spoluhráči již sedm zápasů nepoznal radost alespoň z bodu. Důsledkem toho byl těsný nepostup do play off a boj v play out o holé přežití. „Některým hráčům chybí zodpovědnost a nasazení, a tak výsledky nepřicházejí," má jasno strážce benešovské svatyně Michal Holeš.

10.2.2013

Dvě vteřiny chyběly k záchraně

Benešov – První zápas play out Krajské ligy hokejisté Benešova proti Kralupům nad Vltavou nezvládli. Na setrvání v soutěži jim ze šesti zápasů stačí uhrát bod, jenže s nejslabším účastníkem doma inkasovali rozhodující gól v čase 59.58.

2.2.2013

Benešovští hokejisté se neprobudili a čeká je play out

Mělník – Za posledních šest zápasů stačilo hokejistům Benešova uhrát pouhý bod a dostali se do play off. Jenže to se jim bohužel nepovedlo ani v Mělníce, a tak se místo play off budou brodit zápasy play out. Na devátém místě hrající Jesenice totiž v posledním kole „překvapila" na ledě prvního Rakovníka (6:2) a jelikož měla při stejném počtu bodů lepší vzájemné zápasy s Benešovem, radovala se z postupu ona. „Scházel nám jeden bod a dneska jeden gól," zlobil se kouč Benešova Petr Vycpálek.

1.2.2013

Musíme to zvládnout, hlásí kouč Vycpálek

Benešov – Hokejisté Benešova si zahrávají s postupem do play off krajské ligy, když již pět kol nepoznali radost z vítězství a z šestého místa se prodali na osmé. V sobotu nastoupí v posledním kole základní části na ledě Mělníku a musí uhrát alespoň bod.

27.1.2013

I přes katastrofální výpadek jsou benešovští hokejisté v boji o play off

Benešov – V předposledním kole základní části krajské hokejové ligy přivítal šestý Benešov na svém ledě osmé Slaný, které mělo jen o bod méně než domácí, ale utkání k dobru. Zápas tedy nabízel drama s patřičným nábojem, neboť oba týmy bojovaly o play off.

20.1.2013

Vycpálek: Chyběla nám jiskra

Velké Popovice – Ve 20. kole krajské hokejové ligy zajížděl šestý Benešov do Velkých Popovic, kde má domácí led předposlední Jesenice. Ta měla stále šanci na play off, kterou výhrou nad Benešovem ještě posílila.

14.1.2013

Z kluků asi víc vyždímat nešlo, vzdychá Vycpálek

Benešov – Hokejisté Benešova potvrdili, že se jim v krajské lize doma nedaří a hodně úzký kádr podlehl druhému Rakovníku 1:3. „První třetinu jsme ještě vydrželi hrát v tempu, ale poté jsme začali odcházet fyzicky a soupeř toho využil," smutnil po zápase trenér Benešova Petr Vycpálek.

12.1.2013

Vodní lvi potvrdili, že se jim doma nedaří

Benešov – V krajské hokejové lize přivítal šestý Benešov na svém ledě druhý Rakovník a opět potvrdil, že se mu doma nedaří. Navíc měli Vodní lvi problémy se sestavou a trenér Vycpálek měl k dispozici jen čtrnáct hráčů, z toho Havlíček, Císař a Hořejší nastoupili se sebezapřením. To se projevilo, domácím postupně odcházely síly, čehož hosté využili.

20.12.2012

Rusové by rádi v Benešově postavili zimní stadion

Benešov – Druhá krytá ledová plocha v Benešově možná vznikne v prostoru bývalých Táborských kasáren.

8.12.2012

Benešovu nájezdy jdou

Velké Popovice – Porážku 0:3 v Krajské lize vrátili hokejisté Benešova i s úroky Velkým Popovicím na jejich ledě, i když výhru slavili až po nájezdech. Opět ukázali, že hrají lépe venku než doma. „Po domácí prohře 0:3 jsem řekl Karlu Holému (trenér Velkých Popovic), že si k nim přijedeme pro body a taky jsem to splnil," zářil po zápase trenér Benešova Petr Vycpálek.

1.12.2012

Benešov se na výhru nadřel

Benešov – V krajského hokejové lize se odjelo 14. kolo, ve kterém se sedmý Benešov nadřel na výhru s předposledními Poděbrady. „Doma se nám nedaří, asi si myslíme, že se nemůže nic stát, vždyť jsme ze šesti zápasů pět prohráli, to jsem nezažil. S kádrem jaký máme, bychom měli mít výsledky doma lepší," zlobil se na hráče kouč Benešova Petr Vycpálek a oddechl si: „Bylo to upracované vítězství."

10.11.2012

Hokej je specifický sport, říká Jan Srdínko

Benešov – Chce v Benešově dostat mládežnický hokej na co nejlepší úroveň. Řeč je o Janu Srdínkovi, šestinásobném vítězi České extraligy se Vsetínem a Spartou Praha a dvakrát slavil titul na Slovensku se Slovanem Bratislava.

20.10.2012

Chceme se hokejem bavit, říká Vycpálek

Benešov – Novou obrodu zažívá hokej v Benešově. Po úspěšných letech ve II. lize vzdal tým HC Vodní Lvi soutěž před novou sezonou kvůli finančním potížím ve prospěch Moravských Budějovic a přihlásil se do Krajské ligy. To přineslo hodně změn na trenérském postu a velkou obměnu hráčů.

14.10.2012

Derby vyznělo pro Benešov

Vlašim - V šestém kole Středočeské krajské ligy ledního hokeje na sebe narazili dva odvěcí rivalové, Vlašim a Benešov. Na zimní stadion u zámku se přislo podívat šest stovek diváků, které byly po několika letech zvědavy na derby. V dramatickém utkání zvítězili Vodní Lvi Benešov.    

29.8.2012

Hráčům chybí fyzička, říká Čičatka

Vlašim – Extraligoví hokejbalisté Vlašimi, loňský mistr, mají za sebou první soutěžní víkend, když doma v sobotu prohráli na nájezdy s Hradcem Králové a v neděli si spravili chuť na Letohradu. „Technicky jsou kluci dobří, ale fyzičku mají zatím slaboučkou," hlásí trenér Vlašimi Václav Čičatka.

28.8.2012

Tentokrát pět gólů na výhru stačilo

Vlašim – Extraligový mistr České republiky v hokejbale HBT Vlašim po sobotní prohře po nájezdech s Hradcem Králové se v neděli s Letohradem dočkal první výhry v soutěži.

3.8.2012

Únavu zregeneruji, říká Lacina

Benešov – Více jak tisícovka fanoušků hokeje si na zimním stadionu v Benešově přišla na své –  viděla Spartu Praha proti kazašskému celku hrajícímu KHL Barysu Astana, který je na soustředění pod Konopištěm a jenž celek Richarda Žemličky deklasoval 5:0.

25.7.2012

Majitel devíti titulů se vrátil do Benešova

Benešov – Získal sedm mistrovských titulů v české extralize, šest ze Vsetínem a jeden se Spartou Praha a dva tituly bral i na Slovensku se Slovanem Bratislava. Prošel hokejovými ligami v České republice, Rusku, Švédsku a Slovensku a teď se vrátil na rodnou hroudu do Benešova. Zasvěcení fanoušci hokeje zjistili, že se jedná o bývalého obránce Jana Srdínka, který musel skončit s vrcholovým hokejem kvůli zranění kolena a teď chce pozvednout jako trenér benešovský mládežnický hokej.

31.5.2012

Devatenáctka si zpečetila sestup

Benešov – Ve druhé fotbalové lize dorostu se snažila předposlední devatenáctka Benešova vykřesat v domácím zápase poslední jiskřičku naděje. Jenže i na čtrnáctý Písek nestačila, a tak dvě kola před koncem je již jasné, že sestupuje.  

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT