Užijte si dvojnásobnou zábavu se dvěma hrami v jedné: nový způsob hry bude nyní součástí každého balení hry. Jednoduše otočte hrací desku a vezměte si balíček karet cílů, který je součástí hry, a pusťte se do hry Scrabble - Rozehraj to víc!

Hráče povzbudí nové pomocné karty

Nová verze hry Scrabble – Rozehraj to víc!, která byla navržena s ohledem na začlenění a spolupráci, umožňuje hráčům pracovat v týmu a plnit karty s cíli na jejich zvolené úrovni náročnosti. V průběhu hry jsou k dispozici pomocné karty, které hráče povzbuzují. Scrabble – Rozehraj to víc! také nabízí rychlejší hru s jednoduchým bodováním.

Oboustranná hrací deska umožňuje hráčům vybrat si hru podle svých představ, ať už chtějí rychlou kooperativní hru, nebo se raději usadí a pustí se do souboje s velkou mírou soutěživosti s tolik oblíbenou klasickou verzí hry.


Nahrává se anketa ...

Varianta pro větší sebevědomí

Pro koho je hra určena? Od dlouholetých fanoušků hry Scrabble, kteří si chtějí vyzkoušet novou vzrušující verzi hry, kterou znají a milují, až po lidi, kteří se hrou se slovy teprve začínají, Scrabble – Rozehraj to víc! umocňuje zábavu pro rodiny a přátele, a zároveň dává hráčům možnost trénovat a získat sebevědomí, aby si mohli následně vyzkoušet klasický Scrabble, pokud o to budou někdy stát.

close Důležitou informací pro všechny hráče v ČR a na Slovensku je, že složení hracích kamenů se oproti předešlé verzi hry nijak nemění. info Zdroj: se svolením Mattel zoom_in Důležitou informací pro všechny hráče v ČR a na Slovensku je, že složení hracích kamenů se oproti předešlé verzi hry nijak nemění.

Co na novou verzi říká ředitel?

Ray Adler, viceprezident, globální ředitel divize her společnosti Mattel, uvedl že scrabble skutečně prokázal, že je jednou z nejoblíbenějších deskových her v historii.

„A my chceme zajistit, aby tato hra byla i nadále přístupná všem hráčům. Pro všechny, kteří si někdy říkali, že „hry se slovy nejsou pro mě,“ nebo se trochu báli klasické verze hry, je Scrabble – Rozehraj to víc! ideální volbou. Týmová a rychlejší hra Scrabble – Rozehraj to víc!, která i nadále opěvuje zázrak slov stejně jako klasická verze, je ale díky novému vzrušujícímu kooperativnímu a dynamickému stylu hry přístupnější a spojuje lidi,“ popsal ředitel.

Hráči, kteří dávají přednost klasické verzi hry, budou mít i nadále k dispozici klasickou deskovou hru, jak doplnil Ray Adler.

Těžký soupeř v době audia a videa

Nová verze hry Scrabble – Rozehraj to víc! je navržena tak, aby pomohla novým generacím zamilovat si slova a rozšířit slovní zásobu v časech, kdy vévodí slovo mluvené - podcasty a především videoobsah. Novou verzi hry Scrabble je možné zakoupit za doporučenou maloobchodní cenu 849 korun.