Děti se díky hasičům dostaly do pohádkové říše
/FOTOGALERIE/ Do pohádkové říše uvedl Večerníček všechny v zábavném odpoledni pod názvem Pohádková cesta aneb Navštívil nás Večerníček, které pro děti připravil Sbor dobrovolných hasičů v Dolních Kralovicích.
V hasičárně přivítal děti Večerníček a poslal je v doprovodu svých rodičů hledat jednotlivé pohádkové postavičky. Na každém stanovišti dostaly děti po splnění úkolu razítko do svého lístku. Za odměnu, aktivitu a skvělou spolupráci obdržely všechny děti pamětní list a nejen sladkou odměnu.
„Celé odpoledne proběhlo v klidné a příjemné atmosféře. Děti i jejich rodiče odcházeli s úsměvem a plni pěkných dojmů. Za to bych chtěla poděkovat všem, kteří se na přípravě a průběhu celé akce podíleli. Hlavně všechny pohádkové a večerníčkové postavičky si zaslouží obrovskou jedničku s hvězdičkou,“ pochválila své kolegy jednatelka hasičů a spoluorganizátorka akce Dagmar Nováková.
Sbor dobrovolných hasičů v Dolních Kralovicích oslaví příští rok krásných 140 let. Z pětatřiceti současných členů je osm žen a dvě družstva po sedmi dětech.