Slavnostním dnem pro Janu a Tomáše Vokounovi je 14. říjen. V tento den se jim v 10.25 narodila první dcera Viktorie. Vážila 3,60 kg a měřila 49 cm. Doma je šťastná rodina v Bystřici.

Zdroj: Benešovský deník

Jana a Petr Filipovi se 10. října stali rodiči už druhého synka, Prokopa. Narodil se jedenáct minut po půlnoci, vážil 3,31 kg a měřil 50 cm. Doma jsou Filipovi i s druhým, tříletým synem Filipem, ve Vísce u Sedlce-Prčice.

Zdroj: Benešovský deník

Malý Kristián Hazmuka se narodil 16. října ve 12 hodin. Sestřičky mu navážily 3,41 kg a naměřily 50 cm. Z chlapečka se radují rodiče Pavlína a Filip Hazmukovi. Doma jsou v Čechticích.

Zdroj: Benešovský deník

Partnerům Lence Berounské a Lukáši Rodějovi se 13. října ve 23 hodin narodila dcera Aneta Rodějová.  Při příchodu na tento svět vážila 4,05 kg a měřila 52 cm. Doma v Srbici má sedmiletou sestřičku Marušku.

Partnerům Lence Berounské a Lukáši Rodějovi se 13. října ve 23 hodin narodila dcera Aneta Rodějová. Při příchodu na tento svět vážila 4,05 kg a měřila 52 cm. Doma v Srbici má sedmiletou sestřičku Marušku.

Zdroj: Benešovský deník

Rodičům Kateřině a Karlu Šáchovým se 11. října v 10.53 narodila malá Anna. Při příchodu na tento svět vážila 3,90 kg a měřila 51 cm. Doma Hořeticích má pětiletého brášku Karla.

Zdroj: Benešovský deník

Malá Aneta Tikovská se narodila 14. října ve 14.18. Sestřičky jí navážily 3,5 kilogramu a naměřily 50 centimetrů. Z prvorozené dcerky se raduje maminka Lenka a tatínek Michal Tikovští. Doma jsou v Benešově.

Zdroj: Benešovský deník

NEJNOVĚJŠÍ VIDEO Z REGIONU
Nemocnice pro plyšáky v Mateřské škole MiniSvět v Mrači
DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zdroj: Petr Kucek