KONDRAC – ZVOLE 1:4

Proti favorizované Zvoli začali domácí aktivně a v první čtvrthodině byli aktivnější. Pozorná obrana hostů je však do šancí nepouštěla. První velkou příležitost domácí Zvoli darovali, Tichý nepřesně přihrál brankáři Kuklíkovi, který netrefil míč a následně fauloval v rohu pokutového území protihráče. Při penaltě ovšem vychytal hostujícího hráče, a tak své zaváhání napravil. Do vedení se přesto dostali hosté, když se Hnát nejlépe zorientoval v pokutovém území a vtipně zasunul míč podél Kuklíka – 0:1.

Domácí branka nevyvedla z koncentrace a na rozdíl od předchozích dvou zápasů předváděli aktivní fotbal. Jenže udeřili opět nesmírně produktivní hosté. Domácí Kováč po individuální akci padl po kontaktu s protihráčem v pokutovém území Zvole, píšťalka rozhodčího zůstala němá a hned z protiútoku se prosadil Jandus – 0:2.

Domácí neskládali zbraně a po krásné akci Kováč, Potůček, Kašpar se dočkali snížení – 1:2. Těsně před odchodem do kabin přišel možná rozhodující okamžik utkání. Kondračtí nepřesnou rozehrávkou umožnili Zvoli brejk, exreprezentant Gabriel navedl míč až do pokutového území a jeho zpětnou přihrávku zužitkoval Hnát – 1:3.

Druhá půle již tak zajímavá nebyla. Domácí se snažili zkorigovat utkání, ale když se na 1:4 prosadil Jandus, bylo o výsledku rozhodnuto. V závěru orazítkoval břevno domácí Kubín, to samé se povedlo hostujícímu Jandusovi. Kondrac tak opět prohrála, ale tentokrát byl pro ní výsledek krutý a neodpovídal průběhu utkání.

„Přestože jsme prohráli, nebyl jsem naší hrou tak zklamán jako v Kunicích a Sedlci. Náš výkon nebyl špatný, ale selhali jsme několikrát ve vlastním pokutovém území a o výsledku rozhodla výborná efektivita hostů," dodal k utkání trenér Kondrace Jiří Janouš a poznamenal: „Chyběli nám nemocný Špička a zraněný Pohorský, Petrů nastoupil se sebezapřením, stejně jako Pavelka. Doufám, že se alespoň někdo z hráčů dá do neděle do pořádku a ve Zdislavicích se popereme o tři body. Vstup do jara nám výsledkově nevyšel, ale neskládáme zbraně a na hráčích cítím odhodlání to zlomit."

Branky: Kašpar – Hnát 2, Jandus, Grund. Rozhodčí: Prosr. Diváci: 130. Poločas: 1:3. Kondrac: Kuklík – Tichý, Linhart, Kubín, Šanda – Kováč, Budil, Petrů (17. Pavelka, 58. Beránek), Ngo (83. Nedvěd) – Potůček, Kašpar.