KONDRAC – TEPLÝŠOVICE             0:2

Derby začalo mírným náporem domácích. Hrál se líbivý technický fotbal, o který se snažila obě mužstva. Hosté spoléhali na brejkové situace, ale do vedení se dostali po standardní situaci. Ottl zakroutil trestný kop ze strany přímo k tyči Kuklíkovy branky – 0:1. Domácí nepolevovali v aktivitě, ale do jasných šancí je obrana Teplýšovic nepouštěla. Naopak šok pro Kondrac přinesla 26. minuta, kdy se po pěkné individuální akci prosadil Nerad. Domácí se pokoušeli do přestávky alespoň zkorigovat výsledek, Pohorský po sóle minul a stejně si vedl ve stoprocentní šanci i Vítovský.
Ve druhém poločase se herní převaha domácích ještě zvýraznila, ale hosté dál hrozili z brejků. Během prvních patnácti minut si domácí připravili nejméně šest jasných brankových situací, ale Müller, Přitasil, Vítovský ani Sedláček branku nevstřelili. Hosté se dostali také do dvou šancí, ale Kuklík byl na místě, přesto si Teplýšovice z Kondrace odvezli tři body. 

Branky: 14. Nerad, 26. Ottl. Poločas: 0:2.

Kondrac: Kuklík – Pohorský, Linhart, T. Kubín, Houdek – Přitasil, M. Kubín, Pavelka (50. Müller), Sedláček – Vítovský, Pavlíček. Teplýšovice: Kohoutek – J. Dřízal, Chomát, Veselý, Nerad – Ottl – Podhorský (87. L. Tůma), Kukač, Kačírek – Mládek (67. Heřmánek),  Král.

Hodnocení trenérů najdete ve středečním vydání v Benešovského deníku.