Proti zvučnému týmu se postavil tým SK Marila Votice stars. Exhibiční zápas, kterému přihlížela necelá pětistovka diváků skončil výhrou Kozlovny 8:2 (2:0), když pražský celek lépe kombinoval a využíval rychlosti Pavla Mráze, který vstřelil hattrick, Ivan Hašek byl také třikrát úspěšný, po gólu vsítili Láďa Vízek a Luděk Stracený. Za domácí Votice skórovali Pavel Šimáček a Zdeněk Svoboda.

Největší aplaus sklidil zákrok nestora votické kopané Miloslava Kohoutka, který „zajel“ čistým skluzem do Ládi Vízka. Ten začal válet sudy, z čehož měli největší radost spoluhráči Ivan Hašek a Michal Bílek, kteří se ihned smíchy sesunuli na zelený trávník.

Exhibiční zápas SK Marila Votice - FC Kozlovna.Zdroj: Foto: Jan Voráček

Po zápase se oba týmy nechaly zvěčnit. Nahoře zleva: rozhodčí Miloslav Novák, Milan Macháček (hlavní), Vladimír Březnovský a hráči Jiří Novotný, Jaromír Jindráček, Michal Soukup (chytal druhý poločas za Kozlovnu místo Jana Klímy), Milan Šedivý, Pavel Šimáček, Luděk Budil, Zdeněk Svoboda, Miloslav Kohoutek, Pavel Budil, Michal Bílek, Miroslav Beran, Jiří Jeslínek, Pavel Kuka, Radek Baťha. Dole zleva: Ivan Hašek, Horst Siegl (první poločas hrál za Votice), Luděk Stracený, Pavel Mráz, Miroslav Beránek, Láďa Vízek, Pavel Novák, Michal Hájek, Miroslav Karda. Na snímku chybí Jan Berger, pro natažené svaly nedohráli Luboš Kubík a Tomáš Hájek.