Co na plat, že domácí vstoupili do utkání lépe, když z úvodního tlaku nic nevytěžili. Ten navíc po třinácti minutách pominul a otěže převzali do svých rukou plzeňští mladíci, které hned z první možnosti poslal přesnou střelou do vedení Kepl.

Na jeho gól ještě dokázal zareagovat Vrňák, ale pak už dominovali plzeňští mladíci, kteří se do poločasu prosadili ještě dvakrát – postarali se o to Václavík a Hezoučký, jenž umě zakroutil do sítě přímý volný kop.

Po změně stran dokumentoval převahu hostů nejprve svou druhou brankou Kepl, na něhož ještě navázali Fišer a Václavík.

V závěru měli ještě domácí šanci zmírnit debakl, ale tyč plzeňské branky byla proti a výsledek zůstal nezměněn.

Šanci na reparát bude mít Benešov ve středu (od 18:30 hodin), kdy se doma střetne s rezervním týmem Bohemians Praha 1905.

SK Benešov – FC Viktoria Plzeň B 1:6 (1:3). Branky: 27. Vrňák – 13. Kepl, 34. Václavík, 37. Hezoučký, 50. Kepl, 67. Fišer, 76. Václavík. ŽK: 87. Krunert (BEN).

SK Benešov: Schummer (46. Rotbauer) – Lupač (58. Dušek), Vosáhlo J., Filip, Pedro, Ježdík, Turek (60. Mezsaros), Tomek, Dufek, Vrňák (46. Srb), Brokeš (46. Krunert).

FC Viktoria Plzeň B: Edelman – Hranáč (20. Václavík), Gabriel, Míka (60. Fišer), Halász – Ruda (46. Pešek), Havel (72. Strmiska), Hezoučký (60. Šimek) – Koželuh (60. Řezáč), Pecháček (46. Vrba), Kepl.