Ve 13. minutě Hamplovu střelu vyrazil brankář na roh. Roh namířil Engelmann na Pedrovu hlavu, jehož přihrávku také hlavou dotrkl do sítě volný Brokeš. Pak jednou zahrozili hosté – hráč Mysliveček neprošel přes hráz, kterou postavil v obraně Filip. Ve 22. minutě po přihrávce Skleničky, který tečoval kolmý pas do vápna, zvýšil opět Brokeš na 2:0. Hosté v tu chvíli vypadali na ručník. Nakonec se pokusili ještě srovnat krok, vystřelili první střelu na branku, ale Nico Rotbauer vytěsnil na roh. Benešov kontroval nájezdem Hampla, který skončil střelou těsně vedle. Vltavín se částečně vzchopil, ale převaha byla velmi neplodná. Divák měl pocit, že Benešov je prvoligový a hraje proti diviznímu snaživému nováčkovi, který neumí přejít přes soupeře. Průnik Engelmanna ve 35. minutě odvrátila obrana hostí na roh. Ve 38. minutě vyslal hráč Vltavínu pěknou střelu zdálky, kterou Rotbauer vyrazil do bezpečí.

Do druhého poločasu hosté vyměnili polovinu týmu, ale až na dvě střely na začátku půle, neukázali žádné zlepšení. V 55. minutě vystřeli tvrdě Engelmann, ale brankář hostí Koblenz chytil. V 58. Engelmannův střílený centr dorazil u zadní tyče postavený Srb. V 60. minutě se Švantnerova střela od tyče odrazila správným směrem a už to bylo 4:0. A to už hrál i Tomáš Rada.

Hosté poslali na hřiště ex-sparťana Abenu, který přinesl do hry trochu klidu a zmírnění převahy domácích. I když spíše Benešov zvolnil tím, že prostřídal a vedl rozdílem dvou tříd. Poté střílel z dálky Klauz vedle a pak přišlo několik slibných akcí Vltavínu. Dvě pěkné šance chytil Tetour. V 75. minutě právě Tetour zázračně vyřešil závar, kdy se míč potuloval několik centimetrů před brankovou čarou. V 76. minutě hosté dotáhli jednu šanci i ke gólu. Po akci Zoubka zakončil Veselý střelou do sítě na konečných 4:1.

Benešov – Vltavín 4:1

Branky: Brokeš 2, Srb, Švantner – Veselý.
Benešov: Rotbauer (46.Tetour) – Filip (46. Vosáhlo), Pedro, Rataj, Vrňák – Lauricella (46. Srb), Brokeš ( 63.Procházka), Engelmann (63. F.Zoubek), Sklenička (46.Klauz) – Hampl (63.Novák), Švantner.

Vojtěch Engelmann st.