MIŘETICE – MARŠOVICE 2:0

V prvním poločase nevalného derby měli šance jen domácí, ale Jenšík z úhlu trefil tyč a Filipovu ránu do šibenice vyrazil parádně Pechač. Ve 40. minutě se již domácím zadařilo a odražený míč po trestném kopu Filipa poslal z 25 metrů do sítě Jandák. „Pechač vůbec míč neviděl," posteskl si kouč Maršovic Jaroslav Žížala, jehož ale nadzvedla jiná situace, která podle něj ovlivnila zápas: „Měli jsme kopat penaltu. Brankář netrefil míč po malé domů a sestřelil napadajícího Lauricha. Rozhodčí ale ukázal na roh."

Ihned po přestávce si vypracovali hosté jedinou velkou šanci, ale hlavičku Žížaly parádně vyrazil Novák a sebral míč i dobíhajícímu Rosťovi Haškovi. To opět špatně v Maršovicích nesli, viděli faul. „Brankář chytil Rosťu za nohu a měl být vyloučený," zlobil se Jaroslav Žížala. To bylo ze strany hostů vše. Naopak domácí v 57. minutě Jenšíkem po úniku Fialky zvýšili na 2:0 a ještě nastřelili břevna Zajícem a Jenšíkem.

„Zápas se mi vůbec nelíbil, ale máme tři body, které jsou ze zápasu nejdůležitější," řekl po zápase asistent trenéra Miřetic Pavel Hájek.

Trenér Maršovic nakonec po zklidnění emocí, viděl i výhru Miřetic jako zaslouženou „V zápase nevalné úrovně si asi, na velmi špatném terénu, zasloužili vyhrát. V první půli měli mírný tlak, na začátku druhé půle nás přitlačili nakopávanými míči, přidali druhý gól a ještě nastřelili dvě břevna. Poté jsme sice měli převahu, ale platonickou," posteskl si Jaroslav Žížala a už myslí na další zápas: „Musíme se sebrat a připravit se na další derby s Týncem."

Branky: 40. Jandák, 57. Jenšík. Rozhodčí: Meščan. Poločas: 1:0.

Miřetice: Novák – Zeman, P. Čáp, K. Čáp, Zajíc – Jantač (89. Turek), Filip, Jandák, Přitasil – Fialka, Jenšík (87. Vondráček).

Maršovice: Pechač – Zderadička, Bartoš, Kopka, Řezníček – Šach, Orsák, R. Hašek, Matěj Hašek – Žížala, Laurich (70. Jamrich).