Nastiňte čtenářům vaši fotbalovou kariéru?

Soutěžní fotbal hraji od deseti let v Hulicích za místní TJ Želivan, postupně jsem prošel v tomto klubu mladší a starší žáky, dorost až k dospělým.

V květnu jste dal čtyři góly béčku Louňovic, tři branky béčku Křivsoudova a jednou zacílil do sítě béčka Pravonína, když jste všechny zápasy vyhráli. Naprázdno jste vyšel jen s rezervou Čechtic, kdy jste remizovali 1:1. To byli soupeři tak špatní nebo vy tak dobrý?

V uvedených zápasech jsme upravili sestavu, já se posunul na post útočníka a dařilo se mi. Musím ale přiznat, že Louňovice ani Křivsoudov proti nám nehrály v optimálních sestavách.

Na podzim jste dal jen pět gólů a jaře už skoro jednou tolik (9). Kde jste koupil střelecké kopačky?

Kopačky jsem nevyměnil, ale přesun do útoku mi přinesl více příležitostí ke skórování.

Máte vrchního nahrávače?

Tak to nemám. Nastupujeme každou chvíli v jiné sestavě, a tak na mých gólem má zásluhu svými přihrávkami víc spoluhráčů.

Neměl byste chuť si zahrát ještě vyšší soutěž než jenom „prales"?

Myslím, že se svojí fyzickou kondicí jsem v té správné soutěži (smích).

Jakého hráče obdivujete?

Žádný fotbalový idol nemám.

Máte fotbalový sen nebo žijete jen realitou?

No spíš tou realitou. Ještě bych chtěl odehrát několik sezon než pověsím kopačky na hřebík.

Nejen Vám ale i mužstvu se na jaře daří. Na podzim jste dali jen 24 gólů, na jaře pálíte jako U Verdunu za devět zápasů zavěsili již 34 gólů do sítí soupeřů. To byla v Hulicích buď tvrdá zimní příprava nebo dobré stmelování party. Nebo čím si to vysvětlujete?

Zimní přípravu jsme stejně jako v předchozích sezonách tak nějak vynechali a věnovali jsme se hlavně stmelování, což nám jde výborně. Navíc se nám pro jarní část podařilo získat dvě posily na hostování a do hry se více zapojují i mladí hráči.

Jste na šestém místě. Na postup nemáte, tak čím se motivujete?

Každý vyhraný zápas potěší a pozápasové posezení je mnohem příjemnější. Z vyhraných zápasů mají radost i naši fanoušci v Hulicích.

Co byste na svoje spoluhráče „prásknul"?

Máme v týmu několik odborníků, kteří dokáží během zápasu spoluhráčům i rozhodčímu dobře a nahlas poradit. Často jsou za to odměněni zbytečnou kartou.

Jak pohlížíte na projekt Gambrinusu „Kopeme za fotbal", který pomáhá týmům v okresních soutěžích?

Podpora menších oddílů v okresních soutěžích je určitě vítaná. Nové dresy od Gambrinusu jsou dobré.