ZDISLAVICE – KÁCOV 1:3

V úvodních 20 minutách hráli pouze dosud neporažení hosté. Ze své převahy vytěžili i vedoucí branku Panou a tři vyložené šance neproměnili. Poté se domácí probudili, ale z několika příležitostí, hlavně po standardních situacích, nevyrovnali. A tak těsně před odchodem do kabin udeřili Kácovští podruhé, když si bývalý hráč Zdislavic Filip starší alias Romário naběhl na centr Pany a na první tyči poslal míč do šibenice.

Hned po přestávce přidal třetí gól hostů Pana po spolupráci syna a otce Filipových a s domácími to nevypadalo vůbec dobře. I když se Hejnému povedlo snížit, více již Zdislavičtí nedokázali, přestože šance na to měli. Jelikož se neprosadili z příležitostí ani hosté, tak se již stav nezměnil.

„Začátek utkání jsme prospali. Když jsme se zvedli, tak nám Filip mladší před přestávkou dal druhý gól. Za stavu 1:3 jsme mohli dostat další góly, ale taky utkání minimálně zremizovat. Nemáme střelce a dostáváme laciné branky," posteskl si po páté prohře za sebou trenér Zdislavic František Heřmánek.

Branky: 56. Hejný – 8., 48. Pana, 43. Filip st. Rozhodčí: M. Jarolímek. Diváci: 150. Poločas: 0:1.

Zdislavice: Klenot – Hejný, P. Bouček, Gregor, T. Bouček – Pecháček, Müller, Kubálek, Bárta – Vobecký, Psota.

PETR NAŇÁK