ZDISLAVICE – UHLÍŘSKÉ JANOVICE 1:1 PK 4:2

Vyrovnané utkání nevalné úrovně. V prvním poločase měli hosté více ze hry. Dostali se i do vedení, když domácím nevyšla ofsajdová past a Kopp samostatný únik s přehledem proměnil. Od dvoubrankového náskoku uchránil Zdislavice Klenot, když gólovou střelu vyrazil na tyč.

Ve druhém poločase byli zase aktivnější domácí. Chvilku po přestávce vyrovnal po rohovém kopu Lapáček. Ke konci zachránil pro Zdislavice penaltový rozstřel Klenot, který zlikvidoval vyloženou šanci Janovic. V penaltách byli domácí bezchybní oproti dvěma neproměněným pokutovým kopům hostí.

„Vyrovnané utkání a asi i zasloužená remíza. V závěru nás výborným zákrokem podržel Klenot a jsem rád, že kluci penalty zvládli na jedničku," chválil po zápase mužstvo trenér Zdislavic František Heřmánek, ale také smutnil: „Velký problém je pro nás zranění Pavla Boučka, pro kterého zřejmě už podzimní sezóna skončila."

Branky: 51. Lapáček – 29. Kopp. Rozhodčí: Bekešský. ŽK: 2:3. Diváci: 110. Poločas: 0:1.

Zdislavice: Klenot – Hejný, Lapáček, T. Bouček, Bárta – Pecháček, Müller, P. Bouček (70. D. Jankovský), Šanda – Staněk, Hamalčík.

PETR NAŇÁK