LIBLICE – ZDISLAVICE 0:1
Hosté byli v prvním poločase aktivnější, dobře kombinovali a domácí tým přehrávali. Z toho pramenily i šance. P. Bouček nastřelil břevno a Vobecký z dorážky trefil přesně brankáře. stejně se vedlo Kupsovi i Kubálkovi.Na druhé straně si s nebezpečnou střelu poradil gólman Klenot.
Po změně stran začali hosté vlažně, čehož domácí využili k herní převaze. Zdislavická obrana však stála na pevných základech a soupeře do žádných příležitostí nepustila. O jedinou branku utkání se postaral Pavel Bouček, který po střele Vobeckého dorazil míč do brány.
„Škoda, že jsme v prvním poločase nevyužili šance. Domácí kromě jedné střely se do příležitostí nedostali. Druhý poločas nebyl z naší strany dobrý, ale celkově jsme si výhru zasloužili. Domácí hrají hodně důrazně, pouze však nakopávají míče na rychlé útočníky, které jsme ale pokryli," uvedl trenér Zdislavic František Heřmánek.

Branka: P. Bouček. Poločas: 0:0. Zdislavice: Klenot – Gregor, Lapáček,T. Bouček, Hejný – P. Bouček (46. Jankovský), Vobecký, Kubálek, Pecháček – Kupsa, Beránek. Střídal: Jankovský.