ZDISLAVICE –  NESPEKY                 3:0

V okresním derby se skóre měnilo už ve 2. minutě, když penaltu po faulu na Kašpara proměnil domácí Kubálek. Jinak první poločas moc fotbalové krásy nepobral. Jedinou gólovou šanci vychytal Boučkovi hostující Králíček.

Ve druhém poločase domácí zvýšili svůj náskok v 65. minutě, když se důrazem prosadil Filip. Hosté vyslali až v 71. minutě jedinou nebezpečnou střelu za celé utkání, když střelu Pavlíka z dálky s obtížemi vyrazil Klenot. V samotném konci  podběhl Králíček roh a gólovou dorážku P. Naňáka doklepl ještě před čarou do branky D. Jankovský.

Branky: 2. Kubálek, 65. Filip, 89. D. Jankovský. Rozhodčí: Borek. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Zdislavice: Klenot – Páv, Lapáček, Doležal, T. Naňák (70. D. Jankovský) – P. Bouček, Vopěnka, Kubálek, Pecháček – Kašpar (86. P. Naňák), Filip.

Nespeky: Králíček – Párys, Burian, Pavlík, Myslivec – Kadeřábek, Novák (46. K. Kulhavý), T. Rosenvald , Sysel – Kalenda, Kadlec.

Zajímavé hodnocení trenérů najdete v úterním vydání v Benešovském deníku.