ZDISLAVICE – VELKÝ OSEK 4:1

V prvním poločase se hrálo pouze na jednu branku – hostující a domácí brankář Klenot si připsal pouze jediný zásah po trestném kopu ze 30 metrů. Jinak se valil jeden útok za druhý na branku Velkého Oseku. Skóre otevřel Kubálek, když byl faulován a bezpečně proměnil svůj devatenáctý pokutový kop v řadě. Ve 35. minutě zvýšil na 2:0 krásnou střelou dorostenec Šanda.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala. Klid do zdislavických řad dal třetím gólem Vobecký po přesném pasu Lapáčka. V 86. minutě sice hosté snížili Pfeiferem po chybě obrany. Poslední slovo ale patřilo Zdislavicím, když se z dálky krásně trefil Hejný.

„Utkání jsme měli od začátku pod kontrolou a mohli vstřelit více gólů, ale i s tímto výsledkem jsme na začátek sezony spokojeni," měl radost po vstupu do sezony trenér Zdislavic František Heřmánek a už myslí na další zápas: „Už se těšíme na derby do Miřetic, kde proběhne i přestávková akce Fair Credit International o finanční odměny pro vybrané diváky ."

Branky: 7. Kubálek, 35. Šanda, 59. Vobecký, 89. Hejný – 85. Pfeifer. Rozhodčí: Fára. Diváci: 90. Poločas: 2:0.

Zdislavice: Klenot – Hejný, Lapáček, Gregor, T. Bouček – Šanda (65. Bárta), Müller, Kubálek, P. Bouček – Vobecký, Psota (78. D. Jankovský).

PETR NAŇÁK