ZDISLAVICE – SEDLEC-PRČICE 2:1

Ve Zdislavicích se hrálo vyrovnané utkání, které rozhodla stoprocentní střelecká efektivita domácích v prvním poločase. Už v 5. minutě zakončil dobře mířenou střelou Bouček nenápadnou akci u rohového praporku. Poté se hrálo dlouho pouze mezi šestnáctkami. Až v 28. minutě přiklepl Davídek míč Nouskovi, který vyrovnal na 1:1. Za chvíli mohl Davídek výsledek otočit, ale sám proti Klenotovi přestřelil. A tak udeřili do přestávky podruhé domácí výstavní ranou do šibenice Vobeckým. Ještě před odchodem do kabin mohl srovnat Raček, ale Klenot ho vychytal.

Ve druhém poločase byla hra rozkouskovaná a k vidění byly tři vyložené šance. Za domácí dvakrát selhal v koncovce Vobecký a za hosty mohl vyrovnat Nousek, ale Klenot mu to včasným vyběhnutím nedovolil.

„Získali jsme tři body, ale výkon nebyl optimální. Sedlec se prezentoval s mladým týmem kvalitní hrou a určitě nepatří v tabulce na místa, kde se v současné době nachází," pochválil soupeře trenér Zdislavic František Heřmánek a poznamenal: „S bodovým ziskem v podzimní části jsme po rozpačitém začátku spokojeni a zkusíme ještě nějaký ten bodík přidat v posledním zápase ve Zvoli."

„Hrál se dobrý, vyrovnaný fotbal, ve kterém jsme byli chvílemi lepší. Domácí se dostali do vedení, my jsme stačili vyrovnat, ale na druhý, pěkný gól Zdislavic jsme již nezareagovali. Ve druhé půli si již soupeř vedení udržel. Sice jsme prohráli, ale klukům nemám co vyčíst, bojovali, plnili pokyny, ale to bohužel nestačilo," dodal po derby sedleckoprčický kormidelník Pavel Hejhal.

Branky: 5. Bouček, 42. Vobecký – 28. Marcel Nousek. Rozhodčí: M. Macháček. Diváci: 70. Poločas: 2:1.

Zdislavice: Klenot – Šanda (72. Žák), Gregor, T. Bouček, Hejný – Vobecký, Lapáček (82. D. Jankovský), Kubálek, Pecháček – Beránek (46. Kupsa), P. Bouček.

Sedlec-Prčice: Ryšavý – L. Pištěk, Sedláček, Polidar (Seidel), T. Pištěk – Prchlík, Raček, Kotva, Hájek (Šetina) – M. Davídek, Marcel Nousek.

PETR NAŇÁK