ZRUČ NAD SÁZAVOU – ZDISLAVICE    0:4

Utkání začalo ve vlažném tempu. Až po půlhodině hry se dostali do šance hosté a hned Müller dorazil Kašparovu střelu do sítě. O chvíli později  proměnil Filip zkušeně samostatný únik a Zdislavice šly do kabin s dvougólovým vedením.

Po přestávce se na projevu  mužstev nic nezměnilo, hosté měli mírně navrch a převahu přetavili v další dva góly Vobeckého a opět Müllera. Domácí se dostali k ohrožení hostující branky až v závěru, ale Klenot si dvěma výbornými zákroky čisté konto už vzít nenechal.

Trenér Zdislavic František Heřmánek byl po zápase spokojený. „Musím kluky pochválit za odpovědný výkon, že jsme dokázali před vynikající diváckou kulisou dovést utkání k jasnému vítězství. Asi jsme domácím jako nováčkovi připravili velký šok, ale doufám, že nám zvednuté  sebevědomí pomůže do dalších zápasů. Zvláště, když netradičně v sobotu od 14 hodin přivítáme favorita a loňského vítěze soutěže z Poříčí."

Branky: 30. a 72. Müller, 35. Filip, 57. Vobecký. Rozhodčí: Zdeněk. Diváci: 280. Poločas: 0:2.

Zdislavice: Klenot – D. Jankovský (79. Páv), Hejný, P. Bouček, Gregor – Vobecký, Kubálek, Müller, Pecháček (79. Jirka)  – Kašpar, Filip (75. Žák).

PETR NAŇÁK