ZDISLAVICE – ŘÍČANY 3:1

V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání a moc šancí se neurodilo. Jediný gól padl ve 21. minutě, když stříleným centrem našel Vobecký dorostence Šandu – 1:0.

Ve druhém poločase zvýšili domácí po tečovaném trestném kopu Hejným. Poté se hosté snažili snížit, a to se jim i podařilo, protože nepovedený centr Marušáka skončil za bezmocným Klenotem. V závěru se za oplácení nechal vyloučit hostující Koranda a Zdislavičtí přesilovku využili opět Hejným z trestného kopu.

„Narazili jsme v letošní sezoně poprvé na kvalitního soupeře. Vyrovnané a bojovné utkání jsme zvládli zásluhou dobře zahraných standardních situací. Na tabulku se nám nyní kouká skvěle (pozn. 1. místo) a doufáme, že aktuální formu prodáme i příštím utkání v Průhonicích," dodal po zápase trenér Zdislavic František Heřmánek.

Branky: 51. a 84. Hejný, 21. Šanda – 58. Marušák. Rozhodčí: Myška. ČK: Koranda (Ř). Diváci: 90. Poločas: 1:0.

Zdislavice: Klenot – Hejný, Lapáček, Gregor, T. Bouček – Šanda, Müller, Kubálek, P. Bouček – Vobecký, Psota (80. Bárta).