ZDISLAVICE – LIBLICE 5:1

V prvním poločase hráli domácí fotbal jak z jiné planety. Nejprve zahodili v úvodu tři vyložené šance, ale poté již stříleli branky a mezi 11. až 34. minutou se trefili pětkrát. První se prosadil Kubálek, druhý hlavou gól vsítil dorostenec Šanda, který svůj výborný výkon korunoval první brankou v krajské soutěži mezi muži. Na 3:0 zvyšoval střelou po zemi k tyči Pecháček a poločasový debakl hostí korunoval dvěma zásahy do černého Kupsa.

Ve druhém dějství domácí polevili, naopak Libličtí nechtěli dopustit větší příděl, přidali na aktivitě a dočkali se čestného úspěchu střídajícím Nouzákem.

„První poločas jsem byl s výkonem týmu velmi spokojený. Dali jsme pět gólů a ještě několik dalších šancí zahodili. Ve druhém poločase už se nám moc nechtělo, soupeř se zvednul a zabránil nám navyšovat skóre. Po ostudě, kterou jsme předvedli minulý zápas ve Skalici, jsme se chtěli divákům svým výkonem omluvit a myslím, že se nám to povedlo," radoval se po utkání trenér Zdislavic František Heřmánek.

Branky: 30., a 34. Kupsa, 11. Kubálek, 24. Šanda, 28. Pecháček – 80. Nouzák. Rozhodčí: Roth. ŽK: 70. Poločas: 5:0.

Zdislavice: Smetana – Hejný, Gregor, Lapáček, T. Bouček – Šanda, Müller (46. Bárta), Kubálek, Pecháček – Vobecký, Kupsa (69. P. Naňák).

PETR NAŇÁK