ZVOLE – ZDISLAVICE 1:2

V první půl hodině se hrál vyrovnaný zápas, ale aktivnější ve vápně byli domácí. Všechny jejich pokusy však vyřešil brankář Klenot. Poté převzali iniciativu hosté. Výraznou šanci připravil P. Bouček pro D. Červeňáka, ale jeho střelu brankář domácích vyrazil.Ve 33. minutě již po pěkné kombinační akci, sešteloval D. Červeňák mířidla a „angličanem" dostal Zdislavice do vedení. Hosté byli následně lepším týmem a do konce poločasu navýšili skóre díky Pecháčkovi po pasu Kašpara.

Ve druhém poločase začali lépe hosté, ale velké šance Psota, Kubálek ani Kašpar po pěkném sólu nedali. Poté se hrál svižný fotbal, se šancemi na obou stranách, ale bez využití, když většinou byli na konci brankáři. V závěru nejprve P. Bouček promarnil velkou příležitost, aby v 85. minutě domácí snížili Hnátem po rohovém kopu. Ve zbytku utkání se domácí k ničemu nedostali. Zdislavice po třech zápasech bez gólového efektu, zabraly a zaslouženě vyhrály.

„Konečně jsme dokázali vstřelit góly. Po prvním nám stouplo sebevědomí i kvalita hry. Zvláště ve druhém poločase jsme převáděli dobrý výkon a výhru si proti kvalitnímu soupeři zasloužili, protože podařených akcí jsme měli více. Zvole, ale mělo taky nějaké příležitosti, které zlikvidoval Klenot. Doufám, že to hráče povzbudí k lepší tréninkové práci a v nadcházejících utkáních se budou prezentovat stejnou hrou jako ve Zvoli," měl radost z plného bodového zisku trenér Zdislavic František Heřmánek.

Branky: Hnát – D. Červeňák, Pecháček. Rozhodčí: Kuka. Diváci: 100. Poločas: 0:2.

Zdislavice: Klenot – T. Bouček, Gregor, Lapáček, Hejný – Psota, P. Bouček, Kubálek, Pecháček – Červeňák, Kašpar. Střídal: Páv.

MILOŠ KRÁL