Zdislavice – Kondrac 1:3

První poločas se odehrával převážně mezi šestnáctkami. Domácí šli rychle do vedení, když Páv rychle rozehrál trestný kop a Kubálek hlavičkoval přesně. Favorizovaná Kondrac, ale po rohu vyrovnala. Přitasilovu hlavičku ještě zázračně na brankové čáře vyrazil gólman Klenot, ale na dorážku Vítovského již nestačil.

Ve druhém poločase již hosté ovládli hru, vypracovali si šance a dvě Vítovským a Pavlíčkem proměnili v zaslouženou výhru.

Trenér Zdislavic Ladislav Fiala k derby dodal. „Brzy jsme se ujali vedení, ale po většinu utkání jsme tahali za kratší konec provazu. Hosté byli důraznější, kompaktnějším mužstvem a po zásluze zvítězili.“

Trenér Kondrace Jiří Janouš mladší měl po okresním derby radost. „ Jsem navýsost spokojený. Přijeli jsme do Zdislavic jako favorit a svou roli jsme splnili. Přestože jsme již ve druhé minutě prohrávali, hráči hráli s maximálním nasazením a naše hra splňovala vysoká měřítka. Výkon všech tří řad byl zkrátka ve Zdislavicích velmi dobrý. Na stoperu nám chyběl potrestaný kapitán Linhart, ale jeho roli perfektně zvládl Volšický. Ještě bych vyzdvihnul již poněkolikáté skvěle hrajícího Michala Kubína,“ a věří: „Doufám, že hráči nepoleví a odehrají zbylá dvě podzimní utkání se stejným zaujetím.“

Branky: Kubálek – Vítovský 2, Pavlíček. Rozhodčí: Divílek. ŽK: 4:3. Diváci: 160. Poločas: 1:1.

Zdislavice: Klenot – Lukáč, Doležal, Páv, T. Bouček – Pecháček, Gregor, P. Bouček, Kubálek, Jaroš (43. Ngo) – Jirka (59. Kupsa).

Kondrac: Císař - Houdek, Volšický, M. Kubín, Pohorský - Přitasil (69. Nedvěd), Pavelka, Kubát (63. T. Kubín), P. Sedláček - Vítovský, Pavlíček (80. Skalický).

PETR NAŇÁK