KÁCOV – TÝNEC NAD SÁZAVOU 1:1 PK 4:5

Od začátku překvapivě udávali tempo hry hosté a dočkali se již v 10. minutě gólu Horkým po uvolnění v šestnáctce. Jenže jejich vedení bylo krátké, protože Linhart po kolmici prostřelil O. Vašáka – 1:1. Poté se hra vyrovnala, ale ani jedno mužstvo své šance do konce poločasu nevyužilo.

Po přestávce opanovali hru Kácovští, ale několik velkých příležitostí neproměnili, a když ani hosté nedotáhli brejky do úspěšného konce, šlo se do penaltového rozstřelu. V něm se týnečtí hráči nemýlili, naopak domácím druhý pokus brankář Vašák chytil, a tak se hosté radovali ze zisku dvou bodů.

„V první půli jsme domácí zaskočili aktivní hrou a třicet minut jsme byli více na míči. Poté se hra vyrovnala. Je jen škoda, že jsme slibně započaté akce nedotáhli až do gólu. Ve druhé půlce už nás Kácov přehrával, nepodrželi jsme balón a nedostávali se tolik do vápna, navíc jsme měli kus štěstí,“ popsal zápas týnecký stratég.

Branky: 13. Linhart – 10. Horký. Rozhodčí: Polák.

Týnec: O. Vašák – Skalický, Štamberský, F. Kopta, Havelka – Petrášek, Radačovský, Stejskal, Jakub Vavrek (80. Hruška) – Horký, Stibůrek.