ZBUZANY – SEDLEC-PRČICE 10:0

Na půdě lídra soutěže začali hráči Sedlce – Prčice bez bázně a hany. Hned v první minutě nedoskočil Růzha na centr T. Pištěka a Marcel Nousek mířil po špatném odkopu domácí obrany vedle. Potvrdilo se tak staré známé nedáš – dostaneš a Kincl trestal hosty za nevyužité šance. Poté ještě mohl vyrovnat Marcel Nousek, ale zamířil vedle. Následně to již byl ze strany Zbuzan jednoznačný zápas. Na Sedleckoprčické se valil jeden útok za druhým a do poločasu padlo ještě sedm gólů do hostující sítě. O výsledku zápasu tak bylo rozhodnuto.

Do druhého poločasu domácí prostřídali několik hráčů a hra již neměla takové tempo jako v prvním dějství. Přesto padly ještě dvě branky, obě do sítě nešťastných hostů, kteří tak odjeli domů s nelichotivým debaklem 10:0.

Branky: Kincl 3, Koubek 2, Brodský 2, Gotěk, Maleček, Strnad. Rozhodčí: Tvaroh. Diváci: 348. Poločas: 8:0.

Sedlec-Prčice: Ryšavý (18. Dřevojan) – Prchlík, Jelen, Polidar, Kobliha (38. Kotva) – Mára, T. Pištěk, Sedláček, Marcel Nousek – Růzha (65. J. Bouška), Davídek.