Zbuzany - Již jisté postupující Zbuzany sluply ve fotbalové I. B třídě jako malinu další celek – předposlední Miřetice.

30.5.2015

Ilustrační fotoFoto: Martin Procházka

ZBUZANY – MIŘETICE 8:2

Od začátku na hřišti kralovaly a valily jeden útok za druhým na brankáře Nováka. První střela skončila na tyči, další loženku zhatil miřetický gólman. I hosté následně zahrozili, ale míč po „nůžkách" Turka po rohu skončil nad. V 18. minutě otevřel skóre hlavou kanonýr Kincl po centru. Vzápětí Koubek přestřelil prázdnou bránu, aby v poslední miřetické šanci poločasu pálil J. Kamarýt nad. Poté už rozjeli domácí kanonádu – Koubek po centru, Kincl, Šourek z penalty, Karda z 25 metrů a třetí gól Kincla, uzavřely poločas na tenisový stav 6:0. A to ještě domácí nastřelili tyč a břevno.

Ihned po přestávce přidal Koubek sedmý gól. Za chvíli přišel první miřetický úder, když se Turek krásně trefil z voleje. Jenže vzápětí Kincl přidal svůj čtvrtý zásah a Zbuzanský osmý. V 55. minutě upravil Turek po zatažení a centru Folprechta na konečných 8:2. Zbytek zápasu se již dohrával, i když šance byly, ale zůstaly neproměněny.

„Se sestavou, kterou jsme měli, jsem se bál, abychom nedostali deset, nakonec jich bylo osm. Domácí nás od začátku přehrávali a ukázali, že ne nadarmo jsou první a postupující. My se teď musíme soustředit na poslední dva zápasy, zkusit je vyhrát a uvidíme, zda to bude stačit na záchranu," dodal po utkání asistent trenéra Miřetic Pavel Hájek.

Branky: 18., 31., 41. a 50. Kincl, 27 a 47. Koubek, 37. Šourek (z PK), 40. Karda - 49. a 55. Turek. Rozhodčí: Kosina. ŽK: 0:1. Diváci: 90. Poločas: 6:0.

Miřetice: Novák – Folprecht, P. Čáp, K. Čáp, J. Přitasil – Turek, J. Kamarýt, Jantač, Jandák – Babický, Moudrý.

30.5.2015 VSTUP DO DISKUSE

S úklidem černé skládky v Benešově pomáhali především studenti benešovské SOŠ a SZŠ.
41

Za úklid nelegální skládky dostala benešovská škola ocenění

Kristýna Pěnkavová je jednou ze tří děvčat z Vlašimi v juniorské reprezentaci.

Ve Vlašimi vychovávají stolní tenisty pro reprezentaci

S Deníkem za zábavou

Benešovsko - Přinášíme vám přehled událostí z Benešovska.

S kabelkou žena přišla o desítky tisíc korun

Jesenice – Jako varování pro čas předvánočního shonu může posloužit krádež s velmi nemilými následky, jíž se od čtvrtka zabývají policisté z Prahy-venkov: Jih.

Medailemi ocenili 102 dárců krve

Benešov /FOTOGALERIE/ – Bezpříspěvkoví dárci krve se sešli ve středu 22. listopadu v jídelně benešovské nemocnice, aby převzali ocenění za svou bohulibou činnost. Dohromady bylo oceněných 102.

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko – O víkendu na Benešovsku se uzavírá podzimní část fotbalové soutěže, začínají okresní futsalové a pokračují basketbalové a hokejové.