ZAVIDOV – NESPEKY 3:0

Do zápasu vstoupili lépe hosté, ale Krejza hlavičkoval po rohu nad a po centru Vojkůvky zamířil Kruhliak do břevna. Poté zahrozili i domácí, ale po rychlém brejku přestřelil Žďánský prázdnou branku Nespek a Korčák ve skluzu nedosáhl na centr. Ve 40. minutě mohli jít hosté do vedení. Po skopnutí Buriana, ale Kruhliakovu slabou střelu z penalty gólman vyrazil a ani dorážka V. Pešty se neujala. A tak v závěru poločasu přišel pro hosty trest. Po dlouhém autu Drážek špatně vyboxoval míč a Korčák střelou přes hlavu otevřel skóre.

Ve druhém poločase se hrála nakopávaná a kombinací moc nebylo. V 56. minutě po rohu prolétl míč na zadní tyč a Jančařík zvýšil na 2:0. Hosté zahrozili střelou Krejčíka vedle, na druhé straně nejprve vychytal Drážek hlavičku Jančaříka, aby v závěru unikl Nespekům Korčák a „angličanem" uzavřel na 3:0.

Branky: 44. a 89. Korčák, 56. Jančařík. Rozhodčí: Pejša. Poločas: 1.0.

Nespeky: Drážek – Krejza, Konopiský, Burian, Urban, Kruhliak (46. Krejčík), Vojkůvka, D. Pešta, Jasz, V. Pešta, Maršoun.