Votice – Tochovice 4:1 (0:0)

V prvním poločase produkovali domácí kvalitní hru, vypracovali si šance, ale trestný kop Molčíka a hlavičku Sládka vyrazil gólman, Molčík a Říha zamířili vedle. Na druhé straně byl blízko gólu dvakrát Ježek, ale poprvé přestřelil po zpětné přihrávce branku, podruhé mu sólo lapil Tůma.  

V úvodu druhého poločasu nastřelil Štork technickou střelou břevno a Sládek po rohu hlavičkoval vedle. V 66. minutě se již Votičtí radovali po křížné střele Táboříka. Radost domácích měla ale jepičí život, když po faulu vyrovnal Jendruščák z penalty. Následoval trestný kop Molčíka nad branku a na druhé straně vyrazil Tůma bombu Ježka. Rozhodnutí přinesla 84. minuta, když po závaru po rohu rozvlnil hostující síť „angličanem“ Kolář. Hosty gól zlomil a do konce zápasu ještě dvakrát inkasovali, Homolkou po rohu Slunečka a Zoubkem s pomocí tyče po úniku Slunečka.

„Zápas nevypadal vůbec jednoduše a zkomplikovali jsme si ho sami v prvním poločase, když jsme sice hráli velmi dobře, ale neproměňovali vyložené šance,“ podotkl k prvnímu dějství trenér Votic Martin Bárta a podotkl k druhému: „Hosté začali hru kouskovat a my jsme se tomu přizpůsobili. A když už jsme dali gól, tak jsme vzápětí udělali penaltu a hosté srovnali. Naštěstí jsme v závěru dali tři góly, když gól v 84. minutě soupeře zlomil.“

Branky: 66. Tábořík, 84. Kolář, 86. Homolka, 90. Zoubek – 70. Jendruščák (z PK). Rozhodčí: Šmejkal.

Votice: Tůma – Komárek, Šlejmar (77. Zoubek), Sládek, Homolka – Kolář, Molčík – Říha (70. J. Kramný), Tábořík, Slunečko – Štork.