Největší kanonáda se překvapivě zrodila ve III. B třídě v Čechticích, kde domácí (sedmí v tabulce) porazili 13:0 Ratměřice, jenž byly před zápasem šesté. Hodně se dařilo triu borců, kteří vsítili dohromady deset gólů – čtyři Tomáš Kadlec a po třech přidali Tomáš Klenot a Petr Vejsada. Je paradoxem, že domácí otevřeli ratměřická stavidla až ve 20. minutě.

Jen o branku méně nasypaly ve III. A třídě Krhanice (páté) do sítě nebohého béčka Teplýšovic (čtvrté), jenž dorazilo k soupeři převážně s dorostenci a bez možnosti střídání. Střelecky zazářil čtyřmi góly zkušený Jiří Moulík a hattrick vsítil Jan Mašek.

A zase přichází na řadu III. B třída, ve které padlo v posledním kole úctyhodných 57 gólů. Dvoucifernou kanonádu kromě Čechtic měli na svědomí i fotbalisté Tichonic, jenž nasypali do sítě Nesperské Lhoty jedenáct kousků. Ke cti hostům, kteří dorazili jen v deseti, jsou tři vstřelené branky. Kanonýrem zápasu byl Jaroslav Němec, který čtyřikrát rozvlnil síť za zády Pavla Bucaly.

Kondracké béčko nastřílelo, ve stejné skupině, v derby devět gólů sestupující Velíši, když se hattrickem zaskvěl za první poločas Radim Kašpar a poté vystřídal, třikrát se trefil i Patrik Rakáš. Do druhé půle nastoupil i zkušený brankář Pavel Kňazík a podařilo se mu dát gól.

Ve IV. C třídě navázalo v neděli béčko Čechtic na sobotní vysokou výhru áčka, a pokořilo Vracovice devíti góly, když více než polovinu (pět) nastřílel Martin Suk. Toho podpořil i dvakrát Tomáš Kadlec, jenž se v sobotu trefil čtyřikrát za áčko.

Ve IV. A třídě postupující Václavice sedmkrát rozvlnily síť Zaječic, aniž by hosté skórovali.

Kanonýrem okresních soutěží se stal Aleš Strnad ze struhařovského béčka, který ve IV. A třídě pokořil brankáře ve 38 případech. V posledním kole při vítězství týmu v Jankově 6:1 zavěsil čtyřikrát.

Zajímavý výsledek se také zrodil v okresním derby I. B třídy, kdy Teplýšovice porazily 9:0 Jankov. Hattricky vstřelili Zdeněk Pejša a Pavel Breburda, pro kterého to byl druhý hattrick za sebou.