DOROST U17

BENEŠOV – VIKTORIA ŽIŽKOV 3:0

Zápas začal kuriózně. Ve 4. minutě zahrával obránce hostů při presinku „malou domů" z rohu velkého vápna, tak nešikovně, že míč skončil v síti – 1:0. Netrvalo dlouho a mohlo být vyrovnáno. Brankář Benešova Budil po vyběhnutí nastřelil stopera Vilímka, balón se odrazil k útočníku Manhartovi, před kterým byla jen opuštěná branka. Tu však z hranice šestnáctky neskutečně minul. Následně se hrála bojovná kopaná bez větších šancí. Až v závěru se Budil zaskvěl, když vyrazil ránu Tesaře i dorážku Manharta.

Po přestávce se očekával tlak Žižkova, ale ten domácí dobrou hrou otupili a soupeře do ničeho vážného nepustili. Naopak ještě navýšili skóre. Ve 49. minutě si Hampl naskočil na trestný kop Baarieva a hlavou zvýšil na 2:0. Vzápětí byl faulován Popelka, ale Hamplovi penaltu gólman chytil. V závěru nejprve vyrazil brankář střelu Hampla po krásné akci Vondráka se Zoubkem, aby vzápětí proměnil druhou penaltu Horák po faulu na Baarieva – 3:0.

Branky: 4. vlastní, 49. Hampl, 77. Horák (z PK). Rozhodčí: Matoušek. Poločas: 1:0. Benešov: Budil – Pazdera (73. Rataj), Kořínek, Vilímek, Zahradníček (41. Horák) – Hampl, Srb – Baariev, Vondrák, Popelka (66. Kabíček) – Tůma (52. Zoubek).

DOROST U16

BENEŠOV – VIKTORIA ŽIŽKOV 3:2

Zápas začal podobně jako u sedmnáctky, obrovskou chybou hostů. Tentokrát brankář Gajdasz trefil dotírajícího Zoubka, od kterého se míč odrazil do sítě – 1:0. Netrvalo dlouho, Zoubek byl faulován v šestnáctce a Rataj z penalty zvýšil na 2:0. A tak Benešov získal dvougólové vedení, aniž by se dostal do vyložené šance. Tu si vypracoval až Baštýř, ale ztroskotal na brankáři. Po půlhodině hry byl opět faulován Zoubek a sám upravil na 3:0. Hosté nebyli dopředu moc nebezpeční a jen trestný kop Bejbla vystrašil Urbana.
Po přestávce byli aktivnější hosté, začali být nebezpeční, z čehož rezultovala penalta, ze které snížil Bejbl na 3:1. Následně únik Hrubého skončil vedle, domácí kontrovali střelou Štrajta, kterou gólman vyrazil na roh. V 68. minutě zdramatizoval zápas opět Bejbl, tentokrát z trestného kopu, ale to bylo ze strany hostů vše, více jim domácí nepovolili.

Branky: 7. a 30. (z PK) Zoubek, 17. Rataj (z PK) – 47. a 68. Bejbl. Rozhodčí: Matoušek. Poločas: 3:0. Benešov: Urban – Klápa, Rataj, Machač, Fišer (54. Hergesell) – Šedivý, Dumský – Kabíček, Zoubek, Baštýř (50. Slepička) – Štrajt.