Domácí tým se také loučil s dlouholetým hráčem Romanem Křivohlavým. „Rozloučili jsme se s Romanem, tak jak se sluší, vždyť s některými kluky byl v týmu dvanáct let. Chci zabudovat do mužstva mladší hráče, což Roman pochopil," řekl k odchodu hráče trenér Benešova Martin Bárta.
Benešov se tak umístil v divizní tabulce na třetím místě s vidinou ČFL, ta by ale nastala, pokud by se více týmům nechtělo postoupit. „Neřeším to. Jsem připravený hrát příští sezonu divizi, ale jestli to bude jinak, uvidíme," poznamenal kouč.

BENEŠOV –  TÁBORSKO B  1:1

Do utkání vlétli domácí jako uragán, hýřili aktivitou a záhy se ujali vedení Veinlichem, který po pěkné kolmici od Havlíčka uklidil míč podél gólmana do sítě. Další dobré akce domácí nezakončili. Hosté byli dopředu neškodní. „Začátek jsme měli výborný, dali jsme branku, Ondra Veinlich měl na hlavě druhý gól a další akce byly nedotažené.  Prostě, podruhé nám to tam nepadlo," dodal k prvnímu poločasu trenér Benešova.

Ve druhém dějství se Táborsko více osmělovalo a také se mu podařilo vyrovnat, když  se míč po standardní situaci snesl na hlavu hráče, který přeloboval brankáře Capoucha. Domácí málem inkasovali podruhé, když střela z 25 metrů orazítkovala břevno benešovské branky. „Ve druhé půli jsme trošku polevili a soupeř z ojedinělé akce nakopnul balón z přímého kopu z půlky hřiště do vápna, kde udělal chybu Pavel Capouch, že si povystoupil z brány a následná hlavička ho přelítla do branky. V závěru jsme nezužitkovali dva kontry a soupeř po krásné střele z 25 metrů trefil břevno," dodal ke druhé části hry Bárta.

Benešovští hráči se tak rozloučili s fanoušky jen remízou. „Ztracené body na závěr nás mrzí. Kluci bojovali, makali, ale tohle se nám také nemůže stávat, asi na ně dolehl pocit konce sezony," povzdechl si benešovský trenér.

Benešov tak skončil na třetím místě v soutěži. „Jsem rád, že je konec sezony. Klukům jsme na dokopné, která se vydařila, poděkoval. Se třetím místem jsem a nejsem spokojený. Po podzimu jsme byli první a nakonec skončili třetí, což mě mrzelo. Ohledně vývoje jara, kdy nás provázely zranění a hráli s úzkým kádrem,  jsem spokojený. Jak Horní Měcholupy, tak Strakonice byla nad naše síly, protože to byly farmy ligových celků. Měli lepší základnu, na rozdíl od nás si dokázali se zraněními, nemocemi a vyloučeními poradit. Beru 61 bodů jako úspěch. Je to krok dopředu, vždyť loni jsme udělali 53 bodů," je spokojený Bárta s bronzem.   

Branka Benešova: 11. Veinlich. Rozhodčí: Martínek. Poločas: 1:0. Benešov: Capouch – Braný, Žák, Hrubý, Křivohlavý (60. Zoubek) – Večera, Turek (70. Prikner), Havlíček, Němec – Veinlich, O. Páv (80. Vrňák).