ŠTĚCHOVICE – BENEŠOV 1:1 PK 4:5

Benešov nastoupil bez na tři zápasy potrestaného Laštovky, a než se stačil vzadu sešikovat, zachránila ho tyč po úniku Štědroňského. V 17. minutě přišel důležitý okamžik zápasu, když domácí stoper Švejda skolil Turka a byl vyloučen. Z následného trestného kopu vyrazil míč po střele Čapka gólman Soukup na roh. Hosté si poté vypracovali tlak, ale do zhuštěné štěchovické defenzivy se jim procházelo špatně. Přesto byl blízko gólu Turek, ale po střele Hrebeniuka vyražené Soukupem, šlápl na malém vápně na balón. Domácí podnikali občasné, ale nebezpečné akce a byli blízko vedení, ale poprvé pálili vedle a podruhé parádně vychytal hlavičkujícího Batku na zadní tyči Mezhiev.   

Po změně stran byl tlak hostů jalový a do pořádného zakončení se dlouho nedostali. To domácí byli z brejků nebezpečnější, ale Sulík a Štědroňský zakončovali mimo branku. V 70. minutě ale přišla první kloudná akce Benešova, kterou Hrebeniuk sám před gólmanem zazdil. Šance nakonec skončila rohovým kopem. K němu se postavil Čapek, posadil míč na hlavu Zákostelského a ten odčaroval sérii bez gólu, která trvala 456 minut – 0:1.

Zdálo se být rozhodnuto, jenže hosté se nepochopitelně v 82. minutě vrhli v hodně lidech do brejku, který nezakončil na malém vápně levý obránce Vrňák. Ten vzápětí chyběl po rozehrání na druhé straně, kde Batka po úniku a střele mezi nohama stopera Zákostelského vyrovnal na 1:1.

A tak se šlo do penaltového rozstřelu, který skončil v šesté sérii. Mezhiev vychytal domácího Šuma a uzdravený Telnar vystřelil dva body pro Benešov.

Branky: 82. Batka - 71. Zákostelský. Rozhodčí: Ulrych. ŽK: M. Novák, Jakobovský - Telnar. ČK: 17. Švejda (Š).

Benešov: Mezhiev – P. Ježdík, Ngimbi, Zákostelský, Vrňák – V. Ježdík, Farkaš (83. Filip) – L. Balata (64. Artemuk), Hrebeniuk (90. Rataj), Čapek – Turek (79. Telnar).